Downloads
Ke stažení

Duch Mazdy ve vašem počítači.

 

Od příběhů, které nás utvářely v minulosti, po úžasné vozy, které nás definují dnes – stáhněte si do svého stolního počítače to, co na Mazdě sami obdivujete.

Příběhy o Mazdě

 

Spořiče obrazovky

 

Dobrý příběh je stejně podmanivý jako dobré auto. Objevte příběhy, které se skrývají za našimi vozy, a zjistíte, jak díky odvážným řešením zlepšujeme naše technologie.

 

Tento spořič obrazovky je k dispozici pro PC a Mac a obsahuje nejlepší snímky a citáty z jedinečných příběhů, které nás během let utvářely.

 

Screensaver

 

> Windows (6,7 MB)

Pro Windows 95, 98, ME, 2000, NT, XP, Vista, 7

> Mac (6,4 MB)

Pro Mac OS9, OSX 10.4

 

 

Vyzváněcí tóny

 

Zvuky našich příběhů, nyní ve vašem telefonu. Pro iPhone – stáhněte si soubor M4r do svého počítače a přeneste ho z iTunes do svého iPhonu. Pro ostatní telefony – stáhněte si soubor MP3 do svého počítače a přeneste ho do svého telefonu.

 

Smartphone

 

> Mac (1,5 MB)

> M4R (1,5 MB)

 

 

Tapety na plochu

 

Dejte si příběhy o Mazdě na čestné místo na vaší pracovní ploše. Tyto úžasné snímky zaznamenávají unikátní a bohatou historii Mazdy a tvoří ideální pozadí pro váš počítač.

 

Vyberte si jednu z nabízených tapet a stáhněte si ji v rozlišení, jaké požadujete.

Nová Mazda6

 

Spořič obrazovky

 

Když se vaše obrazovka uchýlí ke spánku, Mazda6 se probouzí. Potěšte se elegantními liniemi, ladnými pohyby a dynamickým napětím.

 

Tento spořič obrazovky je k dispozici pro PC a Mac a obsahuje nejlepší snímky nové a ohromující Mazdy6.

 

Screensaver

 

> Windows (14,2 MB)

Pro Windows 95, 98, ME, 2000, NT, XP, Vista, 7

Tapety na plochu

 

Mazda6 je zářným příkladem našeho nové designu KODO – duše v pohybu. Plynulé linie jsou se elegantně mísí s pocitem nahromaděné energie a napětí a výsledkem je silní emocionální prožitek z pouhého pohledu na stojící Mazdu6.

 

Vyberte si jednu z nabízených tapet a stáhněte si ji v rozlišení, jaké požadujete.