Design KODO

Design "KODO - duše v pohybu"

 

V Mazdě jsme zvyklí dělat věci jinak než ostatní. Je to v naší povaze, kterou máme v sobě od přírody. A právě v přírodě jsme hledali inspiraci při tvorbě našeho úžasného designu KODO. Naši designéři studovali vše -  od pohybu zvířat v jejich přirozeném prostředí až po energický okamžik, kdy lukostřelec vypustí šíp - aby nakonec vytvořili napjaté, robustní a zároveň ladné linie našich vozů Mazda6, Mazda3 a CX-5. Jsme přesvědčení, že pokud se budete dívat na netušená místa, povede vás to k tvorbě skutečně nekonvenčního designu.

Zůstaňte ve spojení

Nová Mazda3. Inspirováno pohybem.

Seznamte se se zcela novou Mazdou3


Zcela nová Mazda3 zapůsobí na vaše emoce. Nejen proto, jak vypadá, ale také kvůli tomu skvělému pocitu z jízdy. Se svou průkopnickou technologií SKYACTIV Mazda3 zajistí skvělý výkon, a to s účinností paliva, kterou byste čekali u daleko menšího vozu. Se svým výrazným designem KODO s vámi zcela nová Mazda3 hýbe, i když stojí. Prožijte to na vlastní kůži.

Původ designu KODO. Zachycení pohybu živých forem v přírodě.

Podívejte se na nový podpis Mazdy a osobitou vitalitu.

vůz

Koncepční vůz TAKERI

vůz

Koncepční vůz TAKERI

Na základě jemného půvabu našich konceptů SHINARI a TAKERI, které jako první nesly myšlenku designu KODO, zcela nová Mazda6 ještě více symbolizuje výkon, živost a odolnost, jež jsou pro Mazdu typické. Naší poslední inspirací pro design jsou živé atletické formy v přírodě – naše vozy zachycují a vyjadřují sílu, rychlost a napětí v každém svém detailu.

Úžasně zpracovaný design exteriéru. Vzrušující tvary, které zvýrazňují výkon a živost.

kodo

Koncepční vůz TAKERI

Podpis na mřížce chladiče v podobě křídel, pozornost budící blatníky a dynamicky vymodelovaná kabina naznačují, jaká síla se pod kapotou zcela nové Mazdy6 skrývá. Světlomety s LED diodami podtrhují zralý a sebevědomý postoj tohoto vozu. Čtyři nové barvy – červená Soul metalíza, modrá reflexní Mica, meteorická šedá Mica a tryskově černá Mica – jsou navrženy pro větší kontrast a úchvatný design.

Sofistikovaný a harmonický design interiéru. Nádherné tvary se snoubí s intuitivní funkčností.

Objevte prostornou, pohodlnou kabinu plnou úžasných funkcí

Moderní interiér zcela nové Mazdy6 zaměřený na řidiče poskytuje
uvnitř vozu stejné množství úchvatných detailů jako zvenčí a umožňuje po celou dobu jasný výhled 
na ovládací prvky, které se i díky svému členění ovládají zcela intuitivně.
 
Dejte to dohromady s rukojetěmi dveří a řadící pákou z vysoce kvalitního
leštěného hliníku a lehkými profilovanými sedadly a užijete si pohodlí
a vybroušené zpracování, které očekáváte od pravého sedanu.