Připojení MZD

Systém konektivity

Vůz a řidič jako jeden.

 

Zážitek z jízdy ve voze Mazda se dá přirovnat ke vztahu mezi koněm a jezdcem: čím více jsou spojeni, tím více si mohou užít jízdu. Tohoto spojení je dosaženo tak, že je řidiči dána schopnost snadno vykonávat potřebné úkoly, aniž by byl rozptylován, například upravit nastavení komunikace nebo navigace vozu, zatímco se soustředí na temperamentní jízdu po venkovské silnici. Držíte tak krok s nároky moderního světa a zároveň jste bezpečně spojeni s vozovkou.

 

U Mazdy věříme, že technologie mají zážitek z jízdy zkvalitnit, a ne vás při jízdě rozptylovat.

Cestujte v pohodě.

Nový luxusní interiér

Řidič je středem dění

Všechny potřebné informace obsáhnete jedním pohledem

Sami jsme vášnivými řidiči, a tak víme, jak důležité je být v prostředí, kde všechny ovládací prvky slouží tomu, kdo sedí za volantem. Jsme si ale také dobře vědomi potřeb našich spolucestujících. Z tohoto důvodu byla kabina Mazdy3 rozdělena do dvou zón. Jedna je šitá na míru řidiči a poskytuje bezpečný, příjemný a pohodový zážitek z jízdy. Druhá poskytuje spolucestujícím pocit svobody a bezpečí v otevřené, prostorné a uvolněné atmosféře.

Zůstaňte v bezpečí.

Aktivní řídicí displej a nová přístrojová deska

Klíčem ke zvládnutí zrádných situací je mít po ruce všechny nezbytné informace. Nový aktivní řídicí displej Mazdy ukazuje řidiči aktuální údaje, jako je rychlost, pokyny navigace a stav systémů aktivní bezpečnosti i-ACTIVSENSE včetně varování. Tyto systémy promítají informace na zřetelný panel upevněný v přístrojové desce přímo ve výhledu řidiče, aby byl minimalizován pohyb očí a rozptýlení.

Galerie filmů. Shlédněte film u příležitosti celosvětového uvedení zcela nové Mazdy3 na trh.

Zůstaňte ve spojení.

7palcový displej

Ergonomicky umístěné ovládací prvky

Styl kombinovaný s materiálem

Informace o navigaci, komunikaci a zábavě se objevují na 7palcové obrazovce, kterou lze ovládat buď dotykem, hlasem nebo kruhovým ovladačem HMI Commander. Je umístěna na přístrojové desce nad středovou konzolou (spíše než v ní), a to pod zorným úhlem 16°. Sledovat a ovládat ji je proto snadné a méně rozptylující, a vy spolu s vašimi cestujícími tak zůstáváte pohodlně spojeni s vozovkou, svým prostředím a světem kolem vás.

Buďte nad věcí.

Dotekový kruhový ovladač HMI Commander

Nejefektivnějšími ovládacími prvky jsou ty, které ovládáte intuitivně. Mazda3 má kruhový ovladač HMI Commander umístěný na středové konzole, který zlepšuje ovládání zábavně-informačních funkcí, a to tzv. poslepu. Je umístěn tak, že řidič může uchopit ovladač přirozeně a bez námahy. Je navržen tak, aby se ovládal pohodlně a prakticky, s minimálním rozptýlením. Inteligentní hlasové příkazy navíc umožňují daleko jednodušší a bezpečnější přepínaní rozhlasových stanic, přibližování map nebo vyhledávání telefonních kontaktů než kdy dříve.

Jděte s dobou.

7palcový displej

Být připojen znamená, že jste natolik flexibilní, abyste se přizpůsobili jakékoli dané situaci. Nový systém připojení MZD Connect u vozů Mazda pracuje podobně jako váš chytrý telefon – může být aktualizován, abyste měli nové funkce, jakmile budou k dispozici. To znamená, že váš vůz není nikdy zastaralý a je vždy sladěn s vámi a s vozovkou.