o nás hrdinech

Odvaha nás doprovází na každém kroku naší cesty.

 

Jsme tak trochu jiný výrobce vozů než ostatní. Důvodem je nejen to, že jsme v minulosti museli překonat mnoho překážek, ale také jedinečný způsob, jakým lidé, kteří ve společnosti Mazda pracují, vnímají svět. Tam, kde by se jiní drželi zažitých konvencí, my je vnímáme jako něco, co by se mělo zpochybnit, abychom dosáhli pokroku. Tento způsob myšlení nám velmi dobře posloužil a přivedl nás k některým průlomovým technickým řešením, jež můžete sami zažít v každé Mazdě, kterou vyrobíme. Jsme na to hrdí na to, že jsme zvolili jinou cestu, bez níž bychom tak skvělých výsledků nikdy nedosáhli.

  • Odhodlání

   Odhodlaní


   Naše bohatá historie nám připravila řadu překážek. Avšak díky jedinečnému přístupu jsme tyto překážky vnímali jako příležitosti pro zlepšení a inovaci. Odvaha dělat věci jinak nám pomáhá vyrábět lepší auta. Ať už se jedná o design inspirovaný přírodou po nejmodernější technologie, naše odhodlání dívat se na věci z jiné perspektivy nás dělá právě tím, čím jsme.

    

   Více informací

   Odhodlaní

  • Technologie SKYACTIV

   Technologie SKYACTIV


   Při vytváření naší inovativních technologií SKYACTIV jsme zpochybnili veškeré technické konvence. Od nové konstrukce spalovacího motoru, převodovky a jednotlivých částí podvozku po designový motiv s aerodynamickou účinností jsme při přemodelovaní běžného způsobu výroby automobilů neponechali kámen na kameni.

    

   Zjistit více

   Technologie SKYACTIV

  • Design "KODO - duše v pohybu"

   Design "KODO - duše v pohybu"


   Dobrý design vás nenechá v klidu. Obrazně i doslova. Pro dosažení nových a dynamických tvarů naši designéři a inženýři studovali vývoj pohybu v přírodě, aby tak dosáhli dech beroucího motivu KODO – duše v pohybu, který mistrně kombinuje pohyb s napětím, elegancí a ladnými křivkami.

    

   Objevit více

   Design "KODO - duše v pohybu"

  • Připojení MZD

   Připojení MZD


   Jaké spojení byste mohli navázat s vozem bez připojení? Podle nás žádné. Proto považujeme spojení mezi řidičem a vozem za srdce každého vozu Mazda. Nechceme se držet zažitých konvencí a zahlcovat řidiče hejblaty, které ho od jízdního zážitku rozptylují, protože jsme přesvědčeni, že technologie mají namísto toho jízdu obohatit.

    

   Objevit více

   Připojení MZD

  • Historie

   Historie


   Máme dlouhou historii svého „odvážně jiného“ přístupu – od realizace výroby rotačního motoru a vítězství v Le Mans po vážení každé součástky našich vozů za účelem snížení hmotnosti; nemůžeme jinak, než přistupovat ke každé výzvě z jiné perspektivy. To nás dělá tím, čím jsme.

    

   Objevit více

   Historie

  • Ke stažení

   Ke stažení


   Objevte řadu aplikací pro váš počítat, chytrý telefon nebo multimediální zařízení – od těch nezbytných až po ty určené pro zábavu. Ať už Mazdu řídíte, nebo se chystáte stát se jejím majitelem, tyto aplikace, tapety, spořiče obrazovky a vyzváněcí tóny vás budou informovat, těšit a bavit tak, jak to umí jen Mazda.

    

   Stahování aplikací

   Spořice obrazovky, vyzváněcí tóny a tapety

   Ke stažení