DESIGN

Od našich rukou, až po ty vaše

 

Při designování Mazdy nic nedokáže nahradit zručnost lidské ruky a sílu lidského dotyku. Design KODO je filozofie, která vdechuje našim vozům život a osobnost. Začíná tak, že modeláři zkouší pomocí hlíny různé nápady. Využitím svojí zručnosti a emocí tvarují a mění tyto nápady v modely v životní velikosti, které mají duši a tvar, u kterých lidské srdce zaplesá.

car
car

upquote Mazda byla navržena rukou, aby potěšila lidská srdce downquote

Galerie Unikátní spojení krásy a techniky

SOUL RED CRYSTAL Umění barev


Věříme, že barva je nedílnou součástí tvaru. Náš nejnovější odstín Soul Red Crystal byl vytvořen tak, aby podtrhoval krásu našich vozů. Auta jsou pro nás uměním, své zákazníky chceme zaujmout dříve, než nastartují motor. Tato touha nás inspirovala k vytvoření barvy s výjimečnou hloubkou a oslnivou krásou, kterou umocňuje souhra světla a tvaru. Byl to náročný proces, který nás přivedl k novému způsobu, jakým budeme lakovat naše vozy.

MISTŘI LAKÝRNÍCI

Mistři lakýrníci neúnavně hledají dokonalé barvy a posouvají jejich možnosti, aby dosáhli charakteristické hloubky a lesku, které jsou pro vozy Mazda tolik typické.

Stříkací pistole je nástrojem mistra lakýrníka.

Soul Red je ikonická barva karoserie vozů Mazda.

UNIKÁTNÍ TECHNOLOGIE LAKOVÁNÍ

 

Mimořádná kvalita laků Mazda uvádí design KODO v život a zdůrazňuje krásu jednotlivých linií. Společnost Mazda se zavázala k neustálým inovacím svých technologií lakování a výsledkem jejího snažení je ekologicky šetrný systém rozpouštědlového třívrstvého lakování za mokra (Solvent Borne Three Layer Wet Paint System) a lakovací systém Aqua-tech. Exkluzivní přístup společnosti Mazda k moderním lakovacím technologiím – TAKUMINURI – spočívá v hledání dokonalé rovnováhy mezi hloubkou a leskem barev ikonické karoserie Mazda.

DESIGN ZAMĚŘENÝ NA ČLOVĚKA

Mazda. DRIVE TOGETHER

PRO MAXIMÁLNÍ POHODLÍ

 

Náš přístup k interiérovému designu je inspirován hlubokým porozuměním fyzickému chování a zaměřuje se hlavně na jedno: na spojení řidiče s vozem. Celý proces vývoje představuje společné snažení, do kterého jsou zapojeni inženýři a designéři z několika různých oddělení usilující o dosažení optimální jízdní polohy. Tento designový přístup zaměřený na člověka přináší maximální kontrolu, dokonalé bezpečí a jedinečný požitek z jízdy. Tím, že vůz stavíme kolem řidiče a všechny technologie sestavujeme s ohledem na řidiče, se nám daří mezi řidičem a vozem docílit dokonalého souznění: Jinba Ittai.

OCENĚNÍ

VÍTĚZNÉ OCENĚNÍ V KATEGORII PRŮKOPNICKÉHO DESIGNU 

 

Vše, co ve společnosti Mazda děláme, je odvážné, důmyslné a zábavné. A to je také důvod, proč jsme získali tolik uznání a více než 350 ocenění za design a celkové inovace. Od ocenění Red Dot Design až po? Auto roku. Naše úspěchy jasně potvrzují, že naše designová filosofie umí přijít s bezkonkurenční kombinací estetické krásy, efektivity a jízdního výkonu.

DRIVE TOGETHER

Zažijte na vlastní kůži sílu „Jinba Ittai“. Prohlédněte si nabídku, najděte svého místního prodejce nebo si rezervujte zkušební jízdu už dnes.

Spojení vozu a řidiče

Drive Together

Spojení vozu a řidiče

Zjistit více

Technologie

Výkon bez kompromisů

Zjistit více
Sestavte si svou Mazdu

Konfigurátor

Sestavte si svou Mazdu

Zjistit více
Senzační styl s výkonem

Mazda CX-5

Senzační styl s výkonem

Zjistit více

Zobrazené modely nemusejí odpovídat specifikaci prodejce v dané zemi. Barvy a některé prvky exteriéru, případně interiéru, se na obrazovce mohou lišit od skutečného modelu.