INOVACE

Představujeme SKYACTIV-X

 

U Mazdy je inovace v naší DNA. Ale užitek z toho mají všichni. Vytváříme průkopnické technologie budoucnosti, abychom maximalizovali potěšení z řízení a posílili to skvělé spojení Jinba Ittai mezi vámi, vozem a silnicí. SKYACTIV-X najdete pouze u Mazdy. Jedná se o nový druh spalovacího motoru, který je šetrný pro životní prostředí a dosahuje úžasných výkonů ve všech velikostních kategoriích. Ve spojení s naší architekturou vozu, zaměřenou na člověka, naše nejnovější inovace posouvá pocit Jinba Ittai na novou úroveň a pomáhá chránit naši vzácnou planetu.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

car
car

upquote SKYACTIV-X rovná se výkon a efektivita downquote

Kompresní zapalování řízené svíčkou (Spark Controlled Compression Ignition, SPCCI) Mazda zcela změnila způsob fungování pístů motoru

Díky systému SPCCI společnosti Mazda se SKYACTIV-X stane prvním komerčním benzinovým motorem na světě, který používá kompresní zapalování dieselového motoru. To je u Mazdy unikátní, protože tento nový systém pracuje dvěma způsoby, v závislosti na otáčkách a zrychlení. Při nízkých otáčkách motor funguje jako zážehový motor, k zapálení směsi vzduchu a paliva používá zapalovací svíčku. Tímto způsobem systém SPCCI překonává dlouhotrvající problém s maximalizací zóny, ve které je možné kompresní zapálení, a umožňuje tak bezproblémový přechod mezi kompresním zapálením a zapálením svíčkou.

SKYACTIV-VEHICLE ARCHITECTURE Požitek z jízdy navržený s ohledem na vás

Design zaměřený na člověka

Lepší požitek z jízdy vychází z designu zaměřeného na člověka

Jinba Ittai

Lepší design umocňuje pocit Jinba Ittai

Hlubší spojení

Zažijte hlubší spojení s automobilem

Platforma SKYACTIV-VEHICLE ARCHITECTURE společnosti Mazda byla vyvinuta s ohledem na posílení filozofie designu zaměřeného na člověka. Inovace z toho vzniklé zahrnují: změněná sedadla, karoserii s vícesměrovými kruhovými strukturami, optimalizovanou strukturu podvozku a zlepšené parametry odhlučnění a potlačení vibrací. Nová architektura vozu poskytuje dobře reagující řízení a skvělý pocit Jinba Ittai.

Jednota vozu a řidiče

Drive Together

Jednota vozu a řidiče

Zjistit více

Zpracování

Ruce, které mění hlínu v emoce

Zjistit více
Výkon bez kompromisů

Technologie

Výkon bez kompromisů

Zjistit více
Design nové generace

Mazda Vision Coupe

Design nové generace

Zjistit více