alternativní text

Mazda VISION COUPE

 

Mazda VISION COUPE je náš koncept nové generace s elegantním a vytříbeným stylem, který se vydává prozkoumat možnosti a budoucí směřování vozů Mazda s využitím naší oceněvané filozofie KODO

 

Naši designéři, inspirováni krásnými proporcemi a odkazem vozů Mazda R360 Coupe a Luce Rotary Coupe a také smyslností RX-VISION, vytvořili klasické kupé s plynulými liniemi a kabinou posazenou k zadní části vozu. Jeho sportovní silueta vyjadřuje vytříbenost a bezchybnou eleganci a slibuje úžasný zážitek z jízdy s maximálním výkonem. 

 

Stejně tak zvláštní je i interiér. Velká pozornost byla věnována prostorové harmonii ovládacích prvků pro řidiče, dveří a středové konzole, s využitím japonské architektonické koncepce „ma“. Nejenže interiér vyzařuje zvláštní atmosféru, ale i plyne jako v půvabném pohybu. Abychom vytvořili dokonalé pouto Jinba Ittai mezi vozem a řidičem, je interakce s ovládacími prvky zcela intuitivní. Stačí jediný dotek a na displeji se zobrazí požadované informace. 

 

Nápadný, ale přesto jemný, výkonný a nádherný vůz VISION COUPE, který si svou premiéru odbyl na Tokijském autosalonu, pozvedá vyjádření pohybu prostřednictvím designu KODO do dosud netušených výšin. 

 


Zobrazený model je koncept a není určen k prodeji.