CX-5

Drive together - společná radost z jízdy

 

Zažijte nový rozměr potěšení z jízdy v nové Mazdě CX-5. Naše nejnovější kompaktní SUV s kompletně přepracovaným designem interiéru i exteriéru poskytuje komfort a pohodlí jak pro svého řidiče, tak i pro spolujezdce. Nová Mazda CX-5 je navržena a sestavena tak, aby každému dopřávala požitek z jízdy a aby všichni lidé na palubě zažili pocit Jinba Ittai - hluboké souznění a jednoty s vozem.

 

Díky designu KODO a bezkonkurenčnímu zpracování je nádherná karosérie vozu navíc podtržena novou barvou Soul Red Crystal. Prostorná kabina zaměřená na osoby je uvnitř tichá, dokonale zpracovaná a přináší prvotřídní komfort vám i všem cestujícím. Dokonale se hodí na dlouhé zábavné výlety s rodinou a přáteli. Přináší pokročilou bezpečnostní technologii i-ACTIVSENSE, díky níž se všichni mohou uvolnit a užívat si jízdu. Podělte se o dokonalý požitek z jízdy.

 

 

Nová prémiová barva karoserie Soul Red Crystal

Nový projekční Head Up displej s funkcí rozpoznávání dopravního značení

Nový design interiéru zaměřený na člověka

Lepší řízení a obratnost díky ovládání G-Vectoring

Systém pohonu všech kol i-ACTIV 

Maximální rychlost: 208 km/h*

Akcelerace: 100 km/h za 9,0 s*

Spotřeba: 5,0–6,8 l / 100 km**

Emise CO2: 132–159 g/km**

 

* Údaje odpovídají nové Mazdě CX-5 SKYACTIV-D 2.2 (175 PS) AWD, 6MT

** Minimální a maximální hodnoty pro celou řadu

Inovace To je to, co činí novou Mazdu CX-5 tak unikátní

Design

V Mazdě jdou design a technické zpracování ruku v ruce s cílem přinášet radost z jízdy a vytvořit mezi vozem a řidičem silné pouto. Nová Mazda CX-5 založená na designu KODO je plná energie a pohybu a přináší lepší aerodynamické vlastnosti, výkony i obratnost. Soul Red Crystal je novou živou barvou, jejíž hloubka a zpracování si v kráse nezadá s prací mistrovského malíře. Nová barva je výjimečně živá, plná energie a podtrhuje krásu designu KODO, v jehož duchu byl vůz vytvořen.

Výkon

Technologie DYNAMIKA VOZU SKYACTIV umožňuje nové Mazdě CX-5 s vámi souznít a dosáhnout většího požitku z jízdy. Náš inovativní systém ovládání G-Vectoring Control zajišťuje přesnější řízení a lepší ovladatelnost. Filozofie orientovaná na člověka upravuje točivý moment motoru a optimalizuje zatížení jednotlivých pneumatik. Protože SUV má těžiště výše, přínosů si velmi snadno povšimnete. S přesným řízením a lepší ovladatelností je pro cestující jízda mnohem příjemnější a pohodlnější.

i-ACTIV AWD

Dalším způsobem, jak se snažíme propojit řidiče s vozem, jsou naše inteligentní bezpečnostní technologie i-ACTIV AWD. 27 snímačů vypočítává více než 200 možných úprav za sekundu a pomáhá řidiči rozpoznat možné nebezpečí, případně zabránit kolizi a snížit závažnost nehody, pokud je nevyhnutelná.

Vyšši Bezpečnost

Přinášíme vám a vašim cestujícím špičkovou ochranu. Naše pokročilé bezpečnostní technologie i-ACTIVSENSE vás odměňují vyšším řidičským potěšením Jinba Ittai. Zatímco si budete užívat jízdu, kamery a čidla vám dodají sebedůvěru, protože včas odhalí rizika a tím minimalizují pravděpodobnost nehody. Nová Mazda CX-5 přináší nejnovější adaptivní tempomat Mazda a projekční Head Up displej s funkcí rozpoznávání dopravního značení, který promítá rychlostní omezení a další dopravní značky přímo na čelní sklo řidiče a tak zvyšuje jeho informovanost a bezpečí.

Barvy Prohlédněte si škálu barev z každého úhlu

Galerie Prozkoumejte i ten nejmenší detail z každého úhlu

car
car

upquote V Mazdě se systémem i-ACTIV All-Wheel-Drive máte vždycky všechno pod kontrolou. downquote

Mazda CX-5 Drive Together

Představujeme vám novou Mazdu CX-5, v níž se snoubí náš jedinečný design KODO s technologií SKYACTIVE a společně vytváří jedinečné spojení mezi člověkem a strojem. Říkáme tomu „Jinba Ittai“.

car
car

upquote Řídíte-li Mazdu, nikdy nejedete sami. Dokonalé souznění vozu a řidiče. downquote

Design KODO

Podívejte se, jak společnost Mazda vytváří vozy, jež jsou ztělesněním krásy a dynamiky života

Zjistit více

Bezpečnost

Naše pokročilá technologie i-ACTIVSENSE se na cestě stará o vaše bezpečí, abyste si mohli jízdu plně vychutnat

Zjistit více

Zobrazený model nemusí odpovídat specifikaci pro daný trh. Barvy a některé prvky exteriéru a/nebo interiéru se mohou na obrazovce lišit od skutečného modelu.

 

Hodnoty kombinovaných emisí CO2*:
141 g/km pro zážehový motor 2.0 SKYACTIV-G, 121 k, 6stupňová manuální převodovka, 2WD 

140 g/km pro zážehový motor 2.0 SKYACTIV-G, 121 k, 6stupňová manuální převodovka, 2WD

160 g/km pro zážehový motor 2.0 SKYACTIV-G, 150 k, 6stupňová manuální převodovka, AWD 

152 g/km pro zážehový motor 2.0 SKYACTIV-G, 150 ks, 5stupňová automatická převodovka, AWD

114 g/km pro vznětový motor 1.8 SKYACTIV-D, 115 k, 6stupňová manuální převodovka, 2WD 

126 g/km pro vznětový motor 1.8 SKYACTIV-D, 115 k, 6stupňová manuální převodovka, AWD

137 g/km pro vznětový motor 1.8 SKYACTIV-D, 115 k, 6stupňová automatická převodovka, AWD

*Vozidla jsou homologována v souladu s novým postupem schvalování WLTP podle nařízení (EU) 2017/1151; nařízení (ES) 715/2007).

Pro zajištění srovnatelnosti jsou uvedené hodnoty hodnotami podle NEDC stanovené v souladu s prováděcím nařízením Komise (EU) 2017/1153.

Uvedené hodnoty spotřeby paliva jsou převzaty z oficiálních výsledků laboratorních testů regulovaných na úrovni EU. Uvádějí se pouze za účelem porovnání a nemusejí odpovídat vámi dosaženým jízdním výsledkům.