CX-5

Vývoj prémiového designu a kvalitního řemeslného zpracování

 

Design KODO nové Mazdy CX-5 překypuje krásou a energií. Design karosérie od přední až po zadní část budí vzrušující dojem, jakoby vozidlo poháněla vpřed nějaká velká síla. Dojem čiské obratnosti a rychlosti. Aby Mazda podtrhla odvážné a smyslné křivky svého SUV, vyvinula barvu Soul Red Crystal využívající unikátní technologii Takumi Nuri. Výsledná barva má takovou živost a hloubku, kterou dokážete pochopit jen na vlastní oči.

 

Vysoká kvalita kabiny, která je zaměřená na člověka přináší prostor, integraci a prvotřídní cestování všem pasažérům. Kvalitní řemeslné zpracování všude kolem. Prostorný a luxusní interiér s novým volantem se zaměřuje na ergonomii. Kabina řidiče dokonale obklopuje, a tak se můžete pohodlně usadit a užívat si pocit naprosté kontroly. Pasažéři mohou v hlubokých zadních vyhřívaných sedadlech ihned začít relaxovat a na delší cesty si je navíc mohou sklopit. Nový audiosystém Bose® s 10 reproduktory a pokročilým info systémem MZD Connect přinese radost všem cestujícím.

  • Postavena kolem vás s cílem lepší a bezpečnější jízdy

   Postavena kolem vás s cílem lepší a bezpečnější jízdy

   V Mazdě vždy začínáme u vás a nejpřirozenější pozice sedadel, pedálů, ovládacích prvků a volantu. Když se řidič cítí pohodlně, radost z jízdy Jinba Ittai je ještě hlubší. 

    

   Cestující budou jízdu milovat stejně jako vy. Díky lepším aerodynamickým vlastnostem a protihlukovým izolačním prvkům si vaši přátelé a rodina budou na zadních sedadlech užívat stejné pohody jako vy za volantem.

   Postavena kolem vás s cílem lepší a bezpečnější jízdy

  • Podtržená krása díky nové barvě Soul Red Crystal

   Podtržená krása díky nové barvě Soul Red Crystal

   Soul Red Crystal je novou barvou, která zvýrazňuje nádhernou podobu a texturu designu KODO v nové Mazdě CX-5. Barva Soul Red Crystal vznikla vývojem originální legendární barvy Soul Red a zintenzivňuje živost, hloubku a lesk vozu. Díky třem vrstvám naneseným technologií Takumi Nuri se barva nádherně leskne při přechodu mezi světlem a stínem.

   Podtržená krása díky nové barvě Soul Red Crystal

  • Polohovatelná a vyhřívaná zadní sedadla

   Polohovatelná a vyhřívaná zadní sedadla

   Cestující na zadních sedadlech nikdy nebudou mít pocit, že by měli sedět vpředu. Nová sedadla byla kompletně přepracována, jsou hlubší, lépe obepínají tělo a přináší excelentní pohodlí. Na delší cesty lze sedadla sklopit a lépe si na nich odpočinout.  

   Polohovatelná a vyhřívaná zadní sedadla

  • Sportovní kola z lehkých slitin

   Sportovní kola z lehkých slitin

   Nízký, elegantní a proporčně vyvážený tvar, sportovnost a sofistikovanost nové Mazdy CX-5 je doplněna 19palcovými litými koly s povrchovou úpravou Gun Metallic. Projděte si úplnou nabídku litých kol pro Mazdu CX-5.

   Sportovní kola z lehkých slitin

  • MZD Connect

   MZD Connect

   MZD Connect zjednodušuje propojení s vaším světem a zároveň prohlubuje radost z jízdy, protože zintenzivňuje pocity Jinba Ittai.

    

   K navigaci a komunikaci můžete používat snadno dosažitelnou 7palcovou barevnou dotykovou obrazovku, hlasové příkazy nebo kruhový HMI ovladač. Připojte svůj telefon a zůstaňte ve spojení se sociálními médii, ovládejte textové zprávy a jednoduše laďte digitální rozhlasová vysílání nebo internetová rádia.

   MZD Connect

  Nikdy nejedete sami Dokonalá harmonie vozu a řidiče

  Řídíte-li Mazdu, nikdy nejedete sami. Dokonalá harmonie vozu a řidiče. Jako kůň a jezdec – říkáme tomu „Jinba Ittai“. Věříme, že jakmile je dosaženo harmonie, stává se z řízení zábava. Děláme to po svém, protože naše vozy nejsou jen o tom, aby přepravovaly osoby z bodu A do bodu B. Vůz touto ztrátou získal na kráse. Ryzí, intiutivní vztah, který vytváří nepopsatelné pouto. Společně jsme silnější. Nikdy nejezdíme sami. Jezdíme společně.

  Evoluce designu KODO

  Jako věřící japonského principu, že méně je někdy více, bylo cílem nové CX-5 dosáhnout jednoduchého, ale elegantního tvaru. I přes důraz na náš nejnovější design prolíná masivní, propracovanou karoserii jeden čistý pohyb zepředu dozadu, což budí trvalý dojem rychlosti. Výsledkem je vůz, který je kombinací funkčnosti a odolnosti SUV. Podle nás se jedná živoucí umělecké dílo. Zjistit více

  Zobrazený model nemusí odpovídat specifikaci pro daný trh. Barvy a některé prvky exteriéru a/nebo interiéru se mohou na obrazovce lišit od skutečného modelu.

   

  Hodnoty kombinovaných emisí CO2*:
  141 g/km pro zážehový motor 2.0 SKYACTIV-G, 121 k, 6stupňová manuální převodovka, 2WD 

  140 g/km pro zážehový motor 2.0 SKYACTIV-G, 121 k, 6stupňová manuální převodovka, 2WD

  160 g/km pro zážehový motor 2.0 SKYACTIV-G, 150 k, 6stupňová manuální převodovka, AWD 

  152 g/km pro zážehový motor 2.0 SKYACTIV-G, 150 ks, 5stupňová automatická převodovka, AWD

  114 g/km pro vznětový motor 1.8 SKYACTIV-D, 115 k, 6stupňová manuální převodovka, 2WD 

  126 g/km pro vznětový motor 1.8 SKYACTIV-D, 115 k, 6stupňová manuální převodovka, AWD

  137 g/km pro vznětový motor 1.8 SKYACTIV-D, 115 k, 6stupňová automatická převodovka, AWD

  *Vozidla jsou homologována v souladu s novým postupem schvalování WLTP podle nařízení (EU) 2017/1151; nařízení (ES) 715/2007).

  Pro zajištění srovnatelnosti jsou uvedené hodnoty hodnotami podle NEDC stanovené v souladu s prováděcím nařízením Komise (EU) 2017/1153.

  Uvedené hodnoty spotřeby paliva jsou převzaty z oficiálních výsledků laboratorních testů regulovaných na úrovni EU. Uvádějí se pouze za účelem porovnání a nemusejí odpovídat vámi dosaženým jízdním výsledkům.