Mazda CX-3 2018

Krása v pohybu díky designu KODO

 

S nádherně vyváženými proporcemi dle designu KODO - Duše v pohybu, výrazně tvarovanou karoserií a sportovním, avšak vytříbeným vzezřením je Mazda CX-3 vozem pro dnešní dobu, kterou ocení aktivní, progresivní lidé, milovníci dynamického stylu a pozoruhodného designu, zejména v nádherně svěží nové červené barvě Soul Red Crystal.

 

Od výrazné přední mřížky a chromových detailů po 18” lité disky kol*, leštěné černé sloupky** a zadní sdružená LED světla*, Mazda CX-3 je ztělesněním energie a krásy v pohybu ještě předtím, než do ní nastoupíte a rozjedete se. Ještě větší požitek z každé jízdy a pocit jednoty s vozem vás zcela pohltí i díky použití nejkvalitnějších materiálů a výjimečného řemeslného zpracování.

 

* K dispozici u stupně výbavy Revolution

** K dispozici od stupně výbavy Challenge

  • Design KODO příští generace

   Design KODO příští generace

   Mazda CX-3 na sebe strhne pozornost za všech situací a díky designu vypadá ještě nádherněji, kultivovaněji a moderněji. Úžasný sportovní profil má spoustu zajímavých detailů, od výrazné mřížky s osmi lištami a zadních sdružených LED světel*, která zdůrazňují design charakteristických křídel, po elegantní, ostře tvarovanou karoserii a 18” lité disky kol*.

    

   * K dispozici u stupně výbavy Revolution

   Design KODO příští generace

  • Soul Red Crystal

   Prémiová barva Soul Red Crystal

   Soul Red Crystal je novou barvou, která zvýrazňuje nádhernou podobu a texturu designu KODO - Duše v pohybu v nové Mazdě CX-3. Barva Soul Red Crystal vznikla vývojem originální legendární barvy Soul Red a zintenzivňuje živost, hloubku a lesk vozu. Díky třem vrstvám naneseným technologií Takumi Nuri se odstín pohybuje mezi světlem a stínem.

   Prémiová barva Soul Red Crystal

  • Interiér

   Interiér

   Klidný, příjemný prostor, jenž podněcuje smysly bez jakéhokoliv rušení, takže se můžete soustředit na požitek z jízdy, to je základ interiéru tohoto vozu. Všude okolo na vás bude dýchat pocit jednoty vytvářený odstupňovanými barvami a materiály. Na palubní desce a dveřních panelech je použita sytě šedá barva, zatímco kombinace semiše a kůže* podtrhuje rafinovanou atmosféru. 

    

   *Standardní výbava u kožených sedadel

   Interiér

  • Plně kožená sedadla

   Sedadla potažená kůží

   Sedadla potažená kůží* v černé nebo šedé barvě s elektrickým nastavením polohy nádherně zapadají do barevného schématu interiéru, zejména sytě šedé barvy na palubní desce a dveřních panelech, čímž umocňují vzezření a pocit kvalitně provedených detailů a kultivovanosti.

    

   * K dispozici u stupně výbavy Takumi Plus a Revolution Top

   Sedadla potažená kůží

  • Flexibilní interiér

   Flexibilní interiér

   Jedete na víkend pryč? Plánujete velké nákupy? Dovolenou svého života? Mazda CX-3 je natolik univerzální, že si snadno poradí s každým úkolem vašeho neustále se měnícího životního stylu. Když potřebujete více úložného prostoru, dělí se zadní sedadla v poměru 60/40 a lze je sklopit zcela do roviny, takže máte k dispozici ještě více flexibilního prostoru. Teď už si můžete jen zabalit.

   Flexibilní interiér

  • 18'' hliníkové disky kol

   18" lité disky kol

   Styl karoserie dle designu KODO - Duše v pohybu je umocněn nejnovějšími 18” litými disky kol* s paprsky, které rozšiřují kladnou křivku od středu směrem k ráfku. Vypadají tak delší a celá kola díky tomu vypadají větší a vyjadřují pohyb a hloubku. Lesklá úprava paprsků doplňuje chromové prvky exteriéru. 

    

   * K dispozici u stupně výbavy Revolution

   18" lité disky kol

  • Přední mřížka

   Přední mřížka

   Mazda CX-3 nabízí vylepšený design a vzhled s osmi lištami v párech, vždy jedna tenčí a jedna silnější. Zvýrazňuje se tak její ostře tvarovaný styl karoserie, takže má vyzrálý, důmyslný výraz, větší hloubku a vzhled vysoké kvality.

   Přední mřížka

  Zobrazený model nemusí odpovídat specifikaci daného trhu.Barvy a některé prvky exteriéru a/nebo interiéru se mohou na obrazovce lišit od skutečného modelu.

   

  Hodnoty kombinovaných emisí CO2*:
  141 g/km pro zážehový motor 2.0 SKYACTIV-G, 121 k, 6stupňová manuální převodovka, 2WD 

  140 g/km pro zážehový motor 2.0 SKYACTIV-G, 121 k, 6stupňová manuální převodovka, 2WD

  160 g/km pro zážehový motor 2.0 SKYACTIV-G, 150 k, 6stupňová manuální převodovka, AWD 

  152 g/km pro zážehový motor 2.0 SKYACTIV-G, 150 ks, 5stupňová automatická převodovka, AWD 

  114 g/km pro vznětový motor 1.8 SKYACTIV-D, 115 k, 6stupňová manuální převodovka, 2WD 

  126 g/km pro vznětový motor 1.8 SKYACTIV-D, 115 k, 6stupňová manuální převodovka, AWD 

  137 g/km pro vznětový motor 1.8 SKYACTIV-D, 115 k, 6stupňová automatická převodovka, AWD

  *Vozidla jsou homologována v souladu s novým postupem schvalování WLTP podle nařízení (EU) 2017/1151; nařízení (ES) 715/2007).

  Pro zajištění srovnatelnosti jsou uvedené hodnoty hodnotami podle NEDC stanovené v souladu s prováděcím nařízením Komise (EU) 2017/1153.

  Uvedené hodnoty spotřeby paliva jsou převzaty z oficiálních výsledků laboratorních testů regulovaných na úrovni EU. Uvádějí se pouze za účelem porovnání a nemusejí odpovídat vámi dosaženým jízdním výsledkům.