Mazda CX-3 SVP 2018

Stvořena k čisté radosti z řízení

V naší unikátní Mazdě CX-3 Takumi Plus pro rok 2018 zažijete skutečný požitek z řízení. Naše kompaktní SUV – navržené od základů k tomu, aby vás nadchlo – překypuje charakterem a je nabito funkcemi pro maximální požitek z jízdy. Precizně zpracovaný interiér je ztělesněním důrazu na každý detail a jednotný dojem. Naše stylové SUV střední velikosti bylo navrženo a postaveno tak, abyste si užili řízení a aby ve vás vyvolalo silný pocit splynutí s vozem, Jinba Ittai

Mazda CX-3 Takumi Plus pro rok 2018 následuje filozofii KODO: duše v pohybu, takže vystupuje z davu jak v kvalitě, tak v úrovni řemeslného zpracování. Díky vylepšeným prvkům, jako jsou vysoce kvalitní 18“ světlé lité disky kol, sedadla potažená kůží Nappa v barvě Deep Red a adaptivní tempomat Mazda, bude každá cesta zvláštním zážitkem.

 

Interiér zaměřený na člověka

Luxusní a opravdu pohodlný interiér byl ještě vylepšen. Bude se vám zdát, že interiér navržený se zaměřením na člověka, je opravdu součástí vašeho těla. Pomáhají tomu i pohodlná sedadla potažená kůží Nappa v barvě Deep Red.

Sedadla potažená kůží Nappa v barvě Deep Red

Na stylových a vysoce kvalitních sedadlech potažených kůží Nappa v barvě Deep Red pocítíte skutečné pohodlí. Luxusní interiér si užije jak řidič, jak ostatní cestující. Čistá bílá barva umocňuje design interiéru zaměřeného na člověka.

Elektricky ovládaná sedadla s paměťovou funkcí

Elektricky ovládaná sedadla s paměťovou funkcí vám pomohou udržovat nejlepší polohu sedu pro každou jízdu a posouvají tak pohodlí na další úroveň. Stačí stisknout tlačítko a sedadlo se posune do vaší oblíbené přednastavené pozice.

Elegantní detaily

Design interiéru slaďuje bílý dekorativní panel s bílým vnitřním obložením dveří a čistě bílými prvky na sedadlech potažených kůží Nappa v barvě Deep Red. Výsledkem je čistá elegance, která potěší oko a uklidní mysl.

18“ světlé lité disky kol

18“ lité disky kol podtrhují sportovní styl a městský charakter. Kromě toho, že tak designové kola dodávají vozu vzrušující styl, zlepšují i úžasnou přilnavost a svižnost našeho kompaktního SUV.

Adaptivní tempomat Mazda

Pomáhá řidiči udržovat konstantní rychlost a bezpečnou vzdálenost od vozidla jedoucího před ním, takže dlouhé jízdy a jízdy po dálnici budou zábavnější a méně únavné.

Testovací jízda

Podívejte se, jak si stylová Mazda CX-3 Takumi Plus pro rok 2018 vede na silnici a čím je tak zvláštní.

*Vozidla jsou homologována v souladu s novým postupem schvalování WLTP (nařízení Komise (EU) 2017/1151; nařízení Komise (ES) 715/2007)). Pro zajištění srovnatelnosti jsou uvedené hodnoty hodnotami podle NEDC stanovené v souladu s prováděcím nařízením Komise (EU) 2017/1153.