Mazda CX-3 SVP 2018

Výkon a charisma s přidanou hodnotou a bezpečností

Žijte naplno se zábavným vozem Mazda CX-3 Takumi. Naše kompaktní SUV je proslulé svou mimořádnou ovladatelností, designem KODO - duše v pohybu a energickou osobností. Překypuje charakterem a je nabito funkcemi pro maximální požitek z jízdy.

Naše speciální edice Mazdy CX-3 Takumi je určena lidem, kteří rádi jezdí stylově; díky sportovním 18” litým diskům kol, zatmaveným sklům a automaticky sklopnými zrcátky je všude středem pozornosti. Je zrozena pro klikaté silnice a exceluje ve městě i díky inteligentním funkcím i-ACTIVSENSE, například zadním parkovacím senzorům pro snadné parkování, stěračům s dešťovým senzorem, automatickému vnějšímu osvětlení a vyhřívaným předním sedadlům. Díky systému navigace MZD-Connect* vždy najdete správnou cestu a s DAB digitálním rádiem si při každém dobrodružství užijete svět plný zábavy.

* K dispozici jako výbava na přání

18" lité disky kol

18” lité disky kol podtrhují sportovní styl a městský charakter a současně potlačují hluk vozovky a zlepšují úžasnou přilnavost a svižnost našeho kompaktního SUV.  

Snadné parkování

Parkujte s jistotou na stísněných místech pomocí zadních parkovacích senzorů, které vás upozorní na překážky za vámi, kterých byste si nemuseli všimnout. A když vypnete zapalování, zpětná zrcátka se automaticky sklopí. Konec stresům při parkování. 

Bezpečnost

Užívejte si jízdu, zatímco dvě užitečné funkce automaticky pracují. Stěrače s dešťovým senzorem se v dešti zapnou, aby vám zajistily nerušený výhled, a přední světlomety a jiná vnější světla se zase rozsvítí po setmění, aby poskytly potřebné osvětlení vozovky. *Zadní sdružená LED světla nejsou u modelu Takumi k dispozici.

Zadní zatmavené sklo

Vůz vypadá stylověji a cestování vzadu je bezpečnější a diskrétnější díky zatmaveným sklům v zadních dveřích.

*Boční chromové lišty nejsou u modelu Takumi k dispozici.

Vyhřívaná přední sedadla

Když se ochladí, můžete si každou jízdu užít v pohodlí vyhřívaných předních sedadel se třemi úrovněmi nastavení ideální teploty právě pro vás.

MZD Connect

Užívejte si svět novinek, zábavy a konektivity díky digitálnímu rádiu DAB našeho systému infozábavy MZD-Connect a využívejte náš intuitivní systém navigace Mazda* s 2D a 3D mapami a různými možnostmi plánování cesty.

* K dispozici jako výbava na přání.

Testovací jízda

Podívejte se, jak si stylová Mazda CX-3 vede na silnici.

*Přední a zadní sdružená LED světla nejsou u modelu Takumi k dispozici.

*Vozidla jsou homologována v souladu s novým postupem schvalování WLTP (nařízení Komise (EU) 2017/1151; nařízení Komise (ES) 715/2007)). Pro zajištění srovnatelnosti jsou uvedené hodnoty hodnotami podle NEDC stanovené v souladu s prováděcím nařízením Komise (EU) 2017/1153.