CX-5

Interiér čistého luxusu

 

Mazda CX-5 je naším nejdůmyslnějším rodinným SUV střední velikosti, uvnitř i venku. Kabina zaměřená na člověka vytváří dojem otevřenosti, luxusu a pohodlí díky všem propracovaným detailům v designu KODO, od nádherného obložení dveří po sedadla potažená kůží Nappa. Pocit prostornosti a kvality je podtržen zpětným zrcátkem bez rámečku, prémiovým černým stropem, prošívaným volantem s chromovou lištou.* Radost z jízdy dále posílí náš inovativní systém infozábavy MZD Connect.

 

Odvážný, smyslný a pečlivě modelovaný vzhled je podpořen naší nejnovější červenou barvou Soul Red Crystal využívající technologii lakování Takumi Nuri společnosti Mazda. Design KODO vyjadřuje čistou krásu a energii s charakterem a dělá z Mazdy CX-5 SUV, která je jako doma v opeře i na drsných horských cestách. Vybrali jste si dobrodružství. Každé bude něco mimořádného.

 

* K dispozici pro Takumi Plus.

  • Vytvořeno pro vás. Pro lepší a bezpečnější jízdu

   Vytvořeno pro vás. Pro lepší a bezpečnější jízdu

   Ve společnosti Mazda vždy začínáme vámi a co možná nejpřirozenější polohou sedadla, pedálů, ovládacích prvků a volantu. Když se budete cítit pohodlně, mnohem více si užijete radost z jízdy v duchu Jinba Ittai. A cestu si stejně tak užijí i vaši spolucestující. Díky vylepšené aerodynamice a izolaci, díky které nebude hluk pronikat do kabiny, si vaši přátelé a rodina užijí zrovna takové pohodlí a odpočinek vzadu, jako vy za volantem.

   Vytvořeno pro vás. Pro lepší a bezpečnější jízdu

  • Zvýrazněte krásu červenou barvou Soul Red Crystal

   Zvýrazněte krásu červenou barvou Soul Red Crystal

   Červená Soul Red Crystal zvýrazňuje nádherné tvary a textury designu KODO ve voze Mazda CX-5. Barva Soul Red Crystal vznikla vývojem originální legendární barvy Soul Red a zintenzivňuje živost, hloubku a lesk vozu. Díky třem vrstvám naneseným technologií Takumi Nuri se odstín pohybuje mezi světlem a stínem.

   Zvýrazněte krásu červenou barvou Soul Red Crystal

  • Luxusní interiér

   Luxusní interiér

   Stačí jen nahlédnout dovnitř vozu Mazda CX-5, abyste pocítili úžasné řemeslné zpracování interiéru a pozornost každému detailu, kterou budete obdivovat. Hned poznáte naše nejkvalitnější materiály, včetně všudypřítomného dřevěného obložení a sedadel potažených kůží Nappa pro stylové pohodlí. 

   Luxusní interiér

  • Sportovní lité disky kol

   Sportovní lité disky kol

   Díky novému vzhledu v duchu designu KODO vynikne elegantní, kompaktní tvar 19‘‘ litých disků kol ve světlém laku s kontrastním tmavým tónem.*

   *K dispozici od výbavy Takumi

   Sportovní lité disky kol

  • MZD Connect

   MZD Connect

   Systém MZD Connect usnadňuje připojení k vašemu světu, takže si budete moci cestování užít naplno. Ve voze Mazda CX-5 je tak ještě podtržen pocit propojení.

   Pro navigaci a komunikaci používejte snadno dosažitelný 7‘‘ barevný dotykový displej, hlasové povely či intuitivní multimediální HMI ovladač. Připojte svůj telefon a používejte sociální média, kontrolujte textové zprávy a snadno si nalaďte DAB digitální rádio nebo internetové stanice.

   MZD Connect

  Filozofie designu Kodo Umění v pohybu

  Jsme velkými vyznavači japonské zásady, že méně je více, takže jsme při výrobě Mazdy CX-5 chtěli dosáhnout jednoduchého, ale elegantního tvaru. Výsledkem našeho doposud nejdůmyslnějšího designu je kultivovaná, ale robustní karoserie, která vyjadřuje jeden čistý pohyb zepředu až dozadu. Vytváří tak trvalý dojem rychlosti. Výsledkem je vůz, který v sobě spojuje funkčnost a odolnost SUV s něčím, co je podle nás uměleckým dílem plným života. Získejte více informací

  Zobrazený model nemusí odpovídat tržní specifikaci. Barvy a některé prvky exteriéru, případně interiéru, se na obrazovce mohou lišit od skutečného modelu.