CX-5

Akce pohon 4×4 ZDARMA

 

Není nad vůz, na který se můžete zcela spolehnout. A v zimě to platí čtyřnásob. Proto jsme pro vás připravili speciální nabídku automobilu Mazda CX-5 - nyní s inteligentním pohonem všech kol 4x4 bez příplatku. Pohon 4x4 reaguje na měnící se povrch silnice a automaticky dodává točivý moment podle toho, zda jedete po mokrém, suchém či namrzlém povrchu. Díky němu je vaše jízda stabilní a bezpečná, ať už vyrážíte do hor, nebo projíždíte zimním velkoměstem.

 

Dopřejte si dokonalý zážitek z jízdy s Mazdou CX-5. Nyní máte možnost vlastnit bezpečné SUV od Mazdy s pohonem 4x4, který získáte od nás zdarma.

 

A navíc při nákupu vozu Mazda CX-5 přes financování Mazda Finance dostanete zimní pneumatiky zdarma. Vzorová kalkulace. Více informací získáte u svého nejbližšího autorizovaného prodejce Mazda.

 

Kontaktujte autorizovaného prodejce přes online formulář. Vaše nové SUV Mazda CX-5 je připravené na dealerstvích Mazda.

Pohon 4×4

Dalším způsobem, jak se snažíme propojit řidiče s vozem, jsou naše inteligentní bezpečnostní technologie i-ACTIV AWD. Pohon 4x4 pomocí 27 senzorů intuitivně a plynule přepíná vyvážení výkonu kol mezi pohonem předních kol a pohonem všech kol pro lepší kontrolu nad vozem na jakémkoliv povrchu a za jakéhokoliv počasí.

 

Prohlédněte si galerii Mazdy CX-5. Pod galerií se pak podívejte na video, jak funguje pohon všech kol v Mazdě CX-5.

 

iActiv AWD Dokonalá harmonie vozu a řidiče

Dalším způsobem, jak se snažíme propojit řidiče s vozem, jsou naše inteligentní bezpečnostní technologie i-ACTIV AWD. 27 snímačů vypočítává více než 200 možných úprav za sekundu a pomáhá řidiči rozpoznat možné nebezpečí, případně zabránit kolizi a snížit závažnost nehody, pokud je nevyhnutelná.