CX-5_SVP

Vyšší kvalita radosti a potěšení z jízdy

Oslavte svou individualitu a dále ji posilujte luxusním stylem nové Mazdy CX-5 Takumi Plus. Nic vás neodliší od ostatních tak jako speciální edice tohoto středně velkého SUV, které je nepřehlédnutelné ve městě, na sjezdovkách i na dlouhých rodinných dobrodružstvích.

Znovu se zamilujte do řízení. Mazda CX-5 Takumi Plus využívá nejnovější evoluce oceňovaného designu KODO: duše v pohybu a inovativní Technologie Skyactiv, díky kterým si zapamatujete každou cestu, na které vás bude podporovat spousta speciálních funkcí a modernizací. Bezpečnost, pohodlí a charakteristický styl vozu byly posíleny pro ještě intenzivnější požitek z jízdy v duchu Jinba Ittai, včetně LED světlometů a stylových 19‘‘ litých disků kol. Jezděte s tím nejlepším z těch nejlepších.

Automatické otevírání a zavírání zavazadlového prostoru

Víkendové výlety, nákupy i prázdninová dobrodružství budou snadnější díky elektricky ovládaným zadním výklopným dveřím. Stačí jen stisknout tlačítko ve voze či na dveřích zavazadlového prostoru nebo použijte svůj chytrý klíč pro automatické otevírání a zavírání.

Pozoruhodné 19‘‘ lité disky kol

Něco o sobě sdělíte, ať už budete kdekoliv. Naše speciální edice 19‘‘ litých disků kol vás odliší od ostatních a zvýrazní sportovní původ a styl Mazdy CX-5 Takumi Plus.

Vyšší bezpečnost pro příjemnější jízdu

Užijte si mimořádné bezpečí a ochranu díky modernizovaným funkcím i-ACTIVSENSE, včetně monitoru s výhledem 360° pro snadné parkování ve městě, adaptivních reflektorů (AFS) pro snazší jízdu v noci, výkonných LED světlometů a systému SCBS pro prevenci čelního nárazu (při couvání), který pomůže zabránit kolizím při couvání v nízkých rychlostech (SCBS R).

Větší luxus

Náš pokročilý interiér v duchu designu KODO: duše v pohybu vám zajistí vyšší luxus, pohodlí a důmyslnost díky prémiovému koženému volantu a vyhřívaným předním sedadlům, díky kterým budete v teple i v chladných zimních měsících.

Zkušební jízda

Objevte větší luxus, pohodlí a čistý požitek z Mazdy CX-5 Takumi Plus na silnici.

*Vozidla jsou homologována v souladu s novým postupem schvalování WLTP (nařízení Komise (EU) 2017/1151; nařízení Komise (ES) 715/2007). Pro zajištění srovnatelnosti jsou uvedené hodnoty hodnotami podle NEDC stanovené v souladu s prováděcím nařízením Komise (EU) 2017/1153.