MX-5 RF

Neodolatelně stylový vzhled s duší

 

Vůz MX-5 RF je ukázkou dokonalého vyjádření naší oceňované designové koncepce KODO- Duše v pohybu. Tento dvoumístný sportovní vůz se vyznačuje nádhernými a dokonale vyváženými křivkami, ze kterých vám zaplesá srdce. Každé smyslné křivce a ladné linii vdechne život naše nová barva karoserie Soul Red Crystal, jejíž sytost a hloubku musíte vidět, jinak neuvěříte.  

 

Díky tomuto jedinečnému provedení střechy si můžete vychutnat vzrušující pocit z jízdy s větrem ve vlasech a zároveň se oddat komfortu a bezpečí prémiové kabiny. Provedení interiéru a zaoblené panely karoserie, které obepínají dveře a přináší barvu karoserie i do interiéru, dodávají pocit naprostého splynutí s vozem Jinba Ittai.  

 

 

Design KODO – duše v pohybu ve svém nejsportovnějším provedení

Technologie lakování TAKUMI-NURI

Nová prémiová metalická barva – šedá Machine Gray

Aerodynamické provedení kabiny

 


  • Elegantní ladné křivky

   Elegantní ladné křivky

   Součástí elegantního stylové provedení střechy vozu MX-5 RF jsou boční sekce, které se nenápadně svažují směrem dozadu a zároveň se na bocích elegantně vlní, takže řidiče obklopuje dokonalá kabina slzovitého tvaru. Tato ladná střešní křivka splývá s rovnou křivkou karoserie, která se táhne od spodního předního přesahu přes kapotu až po víko kufru, čímž vzniká elegantní silueta, která nebude mít o pozornost nouzi.

   Elegantní ladné křivky

  • Luxusní detaily interiéru

   Luxusní detaily interiéru

   Nejnovější a modernizovaný design kabiny vozu MX-5 RF se soustředí na pohodlí řidiče. Všechny hlavní ovládací prvky jsou umístěny v dokonalé symetrii a vůz je nyní ještě propracovanější. Vyhřívaná sedadla potažená kůží* ve vysoce kvalitním provedení příjemném na dotek vytvářejí ve stylovém interiéru uvolňující a vytříbenou atmosféru.

   Luxusní detaily interiéru

  • Prvotřídní stahovací střecha

   Prvotřídní stahovací střecha

   Stahovací střecha modelu MX-5 RF je promyšlená a nádherně provedená. Dokáže se stáhnout už za pouhých 13 vteřin. Střešní panely nad hlavou a zadní sklo plynule a elegantně zmizí z dohledu a zadní část střechy zůstane při stažení na místě. Toto vskutku unikátní designové provedení nemá na trhu vozů se stahovací střechou obdoby.

   Prvotřídní stahovací střecha

  • Prostorný kufr

   Prostorný kufr

   Naši designéři navrhli stahovací střechu vozu MX-5 RF tak, aby se stahovala kompaktně a efektivně a neutrpěla tak praktická stránka. Krásný profil a elegantní design samostatného kufru tak zůstaly zachovány a navíc poskytuje stejnou kapacitu jako model s plátěnou střechou, tedy dost pro dvě standardní příruční zavazadla na palubu letadla. Dokonalé vyjádření stylu a funkce.

   Prostorný kufr

  • Bohatá a živá nová barva karoserie

   Bohatá a živá nová barva karoserie

   Soul Red Crystal je pokročilou a propracovanou verzí ikonické barvy karoserie značky Mazda Soul Red. Její vývoj trval devět let. Barva Soul Red Crystal byla vyvinuta pro dokonalé ztělesnění naší designové koncepce KODO – Duše v pohybu a zdůraznění ladných linií a smyslných křivek vozu MX5 RF svou živou a vibrující energií.

   Technologie lakování Mazda TAKUMI-NURI zajišťuje o 20 procent vyšší sytost a o 50 procent větší hloubku, než u barvy Soul Red.

   Bohatá a živá nová barva karoserie

  • Pocit splynutí Jinba Ittai

   Pocit splynutí Jinba Ittai

   Interiér vozu MX-5 RF přechází do exteriéru dokonale harmonickým způsobem. Tímto stíráním hranic mezi interiérem a exteriérem se daří dosáhnout jedinečného pocitu Jinba Ittai - pocitu splynutí řidiče s vozem. Široké křivky panelů karoserie přecházejí do kabiny stejně plynule, jak do ní vstupuje čerstvý vzduch.

   Pocit splynutí Jinba Ittai

  • Designový volant

   Designový volant

   Chopte se volantu v luxusním koženém provedení s červeným prošíváním a stylovou saténovou chromovanou úpravou a nalaďte se na tu správnou vlnu díky praktickému ovládání audio systému. Ergonomický tvar ideálně padne do ruky a na klikatých silnicích umožní snadné a pohotové řízení.

   Designový volant

  Zobrazený model nemusí odpovídat tržní specifikaci. Barvy a některé prvky exteriéru, případně interiéru, se na obrazovce mohou lišit od skutečného modelu.