Ikonický nejprodávanější roadster – pro dokonalý zážitek z jízdy

 

Sportovní Mazda MX-5 vám vyrazí dech ještě než se s ní rozjedete. Nyní ji nabízíme v naší nové nádherně živé barvě karoserie Soul Red Crystal, která je stvořena k vyjádření krásy a kvality vozu MX-5 s úžasným designem KODO – Duše v pohybu. Jakmile usednete do kabiny a zažijete úžasné možnosti vozu MX-5, pochopíte, co je to čisté potěšení z jízdy. 

Naše oceňovaná technologie SKYACTIV zaručuje, že tento kompaktní a lehký sportovní vůz vám poskytne vzrušující zážitky z jízdy. Mezi vámi a vaší Mazdou MX-5 vznikne jedinečný pocit propojení, kterému říkáme „Jinba-Ittai“. Ten je ještě umocněn vestavěným inovativním systémem infozábavy MZD Connect a bezpečnostními prvky i-ACTIVSENSE.

 

Dvoumístný vůz určený pro ryzí požitek z jízdy

Bezkonkurenční odlehčená karoserie SKYACTIV

Světově nejprodávanější dvoumístný roadster

Charakteristický pocit Jinba Ittai – splynutí řidiče s vozem

Maximální rychlost: 214 km/h*

Akcelerace: 0–100 za 7,3 sekundy*

Účinnost paliva: 6,9 l/100 km; 6,0 l/100 km**

Emise CO2: 139 g/km; 161 g/km**

 

*Platí pro model Mazda MX-5 SKACTIV G160

Ocenění Uznání za inovativní design

Mazda MX-5 rozšířila svoji rostoucí sbírku ocenění o prestižní titul od britského časopisu What Car?, který ji v rámci každoročního udílení cen What Car? Awards vyhlásil nejlepším kabrioletem.

Mazda MX-5 je kratší, nižší a širší než předchozí model. Je také nejlehčí od legendárního modelu první generace.

 

Dynamické proporce v kombinaci s nejkratšími převisy karoserie a nejníže položeným těžištěm v historii modelu bezezbytku odrážejí zaměření Mazdy MX-5 na radost z jízdy. Design ve stylu „KODO – duše v pohybu“ je originální a moderní.

Čtvrtá generace legendární Mazdy MX-5 získala ocenění „Red Dot: Best of the Best“, nejvyšší uznání za mimořádně kvalitní design, kterého se dostalo pouhému 1,6 % ze všech letos přihlášených přelomových návrhů. Linie a tvary KODO symbolizují nahromaděnou energii a vyjadřují dynamickou a atletickou povahu vozů Mazda.

Vlastnosti Objevte, proč je Mazda MX-5 tak jedinečná

Barvy Zobrazte barevný rozsah ze všech úhlů

Galerie Prozkoumejte jemnější detaily z každého pohledu

car
car

upquote Řídíte-li Mazdu, nikdy nejedete sami. Dokonalá harmonie vozu a řidiče. downquote

*ALH je standardní součástí stupně výbavy Revolution u vozů s levostranným řízením. ALH je součástí volitelného paketu Bezpečnost u stupně výbavy Revolution u vozů s levostranným řízením.

 

**„Systém varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu“.