„mazda mx-5“ mazda stylová „zcela nová mazda mx-5“ mazda design „mazda design kodo – duše v pohybu“

Neodolatelný, stylový a úchvatný vzhled

 

Pro Mazdu MX-5 jsme vyvinuli design KODO, abychom pro vás vytvořili vůz krásný na pohled i na dotek. Její svalnatý postoj i legendární světlomety ve tvaru očí jí dodávají vzhled živého tvora. Elegantní proporce a hladké kontury se přelévají z exteriéru do interiéru a vytvářejí dojem kontinuity a splynutí s vozem.

Stylový design vybavení interiéru se vyznačuje vysoce kvalitním řemeslným zpracováním, od sportovních sedadel až po intuitivní ovládací prvky v kabině řidiče. Model MX-5 má design určený pro čiré potěšení z jízdy a pocit dynamiky.

  • „zcela nová mazda mx-5“ mazda sklápěcí střecha „mazda sportovní vůz“ mazda líbivý design „mazda styl karoserie“ design kodo

   Klasický design sklápěcí střechy

   Mazda MX-5 má klasický profil lehkého sportovního vozu se sklápěcí střechou, sedadla posunutá dozadu a dlouhou kapotu, která sahá daleko dopředu.

   Silný postoj, hladké linie a plynulé kontury vyjadřují dynamický pohyb a příslib čirého potěšení z jízdy.


   Klasický design sklápěcí střechy

  • „mazda mx-5 interiér“ mazda MX-5 sedadlo řidiče červená „zcela nová mazda MX-5

   Pocit Jinba Ittai, splynutí s vozem

   Design interiéru stírá viditelné hranice mezi světem uvnitř a vně vozu a vytváří pocit splynutí s novou Mazdou MX-5.

   Horní dveřní panely mají stejnou barvu jako externí karoserie, která se díky tomu jakoby vlévá do kabiny.

   Pocit Jinba Ittai, splynutí s vozem

  • „zcela nová mazda mx-5“ mazda dotek kůže „mazda volant“ mazda interiér „jinba ittai“

   Design volantu

   Červeně prošitá černá kůže je velmi příjemná na dotek. Volant má takový design, aby dobře padl do ruky, takže i při jízdě po klikatých silnicích můžete řídit rychle a snadno.

   Snadno dostupné ovládací prvky, které máte doslova na dosah ruky, jsou umístěné na paprscích pokrytých sametovým chromem.*

   *K dispozici od výbavy Challenge.

   Design volantu

  • „zcela nová mazda mx-5“ mazda design zadní části „mazda koncová světla“ design kodo

   Design zadní části

   Svalnatá pozvednutá ramena a vykrojené zadní blatníky vyvolávají dojem velikosti, zatímco zaoblené hrany a vmáčknuté boky vytvářejí kompaktní a vyvážený vzhled.

   Využili jsme čistý a jednoduchý styl, abychom zvětšili délku a hloubku kufru a vytvořili tak praktičtější zavazadlový prostor.

   Design zadní části

  Zobrazené modely nemusí odpovídat specifikaci pro ČR. Barvy a některé prvky exteriéru a interiéru se na obrazovce mohou lišit od skutečného modelu. Uváděné hodnoty MPG jsou citovány z oficiálních testů prováděných podle předpisů EU v laboratorních podmínkách. Jsou poskytovány pouze pro srovnávací účely a nemusí odrážet vaše skutečné jízdní výsledky.