„mazda mx-5“ mazda stylová „zcela nová mazda mx-5“ mazda design „mazda design kodo – duše v pohybu“

Neodolatelně stylový vzhled s duší

 

Design KODO vozu MX-5 jsme ještě rozvinuli, aby vás zaujal na pohled i na dotek. Naše nejnovější barva karoserie Soul Red Crystal propůjčuje krásné a přitom muskulaturní osobnosti vozu MX-5 živost a energii. Elegantní proporce a plynulé kontury přechází z exteriéru do interiéru vozu a vytváří dojem kontinuity a jednotnosti. 

Stylový design interiéru je ukázkou dokonalé řemeslné zručnosti, od sportovních sedadel až po intuitivní ovládací prvky v kabině řidiče. Vůz MX-5 je navržen pro čisté potěšení z jízdy a dynamický prožitek.

  • Klasický design vozu se stahovací střechou

   Klasický design vozu se stahovací střechou

   MX-5 má klasický profil lehkých sportovních vozů se stahovací střechou, nyní se sedadly umístěnými dále dozadu a nízkou kapotou, která se vypíná před vámi.

    

   Její kompaktní tvar, pevný postoj, štíhlé linie a plynulé obrysy jsou příslibem čistého požitku z jízdy a vzrušujících dobrodružství s vozem MX-5.  

   Klasický design vozu se stahovací střechou

  • Jinba Ittai - Pocit splynutí

   Jinba Ittai - Pocit splynutí

   Dokud se neposadíte do MX-5 a neprojedete se, je těžké popsat propojení, které cítíte s tímto vozem. Náš design interiéru smazává vizuální hranice mezi vnitřním a vnějším prostorem a vytváří dokonalý pocit jednotnosti, jako byste spolu byli propojeni odjakživa.   

    

   Horní dveřní panely obložení jsou stejné barvy, jako vnější karoserie, takže se zdá, že venkovní část plynule přechází dovnitř kabiny.  

   Jinba Ittai - Pocit splynutí

  • „zcela nová mazda mx-5“ mazda dotek kůže „mazda volant“ mazda interiér „jinba ittai“

   Design volantu

   Úchop volantu z černé kůže s červeným prošitím je příjemný na dotek. Jeho tvar ideálně padne do ruky a na klikatých silnicích umožní snadné a pohotové řízení.

    

   Umístění ovládacích prvků uvnitř ramen, které jsou opatřeny povrchem z matného chromu, umožňuje ovládání špičkami prstů.*    

    

   *K dispozici u všech modelů kromě modelů s výbavou Emotion.  

   Design volantu

  • „zcela nová mazda mx-5“ mazda design zadní části „mazda koncová světla“ design kodo

   Design zadní části

   Svalnatá zvýšená ramena a zkosené zadní nárazníky poskytují vozu pocit objemu, zatímco vyhlazené rohy a zakládané boky vytváří napjatý a dobře vyladěný dojem.  

    

   Čistý a jednoduchý styl nám pomohl prodloužit délku a hloubku zavazadlového prostoru to a vytvořit praktičtější úložný prostor.  

   Design zadní části

  Zobrazené modely nemusí odpovídat specifikaci pro ČR. Barvy a některé prvky exteriéru a interiéru se na obrazovce mohou lišit od skutečného modelu. Uváděné hodnoty MPG jsou citovány z oficiálních testů prováděných podle předpisů EU v laboratorních podmínkách. Jsou poskytovány pouze pro srovnávací účely a nemusí odrážet vaše skutečné jízdní výsledky.