Stylová, sportovní a zábavná, s pokročilými bezpečnostními funkcemi

S Mazdou2 Takumi je řízení ještě zábavnější. To vše ve stylovém, sportovním balení s pokročilými bezpečnostními funkcemi, které z vozu dělají perfektního společníka do města. Čisté potěšení z jízdy Jinba Ittai je brilantně vylepšeno novými funkcemi, které zajišťují, že každá cesta bude vzrušující.

Mazda2 Takumi je speciální edice vhodná do města. Obsahuje 16“ černé lité disky kol a zatmavená skla. Mazdu2 Takumi pohání naše nejnovější technologie a její vzrušující agilní a zábavná osobnost se spojuje s interiérem zaměřeným na člověka a pokročilými bezpečnostními funkcemi. Užijte si jednodušší parkování díky zadní kameře, a lepší viditelnost díky silným předním LED mlhovkám. Zatímco navigační systém MZD-Connect Mazda vám umožní vychutnat si jízdu bez starostí.

LED mlhovky

Jezděte bez obav, ve dne i v noci. Přední LED mlhovky rozsvítí silnici před vámi a poskytnou vám výjimečnou viditelnost i v těch nejhorších podmínkách. Užijte si jízdu bez obav a v pohodlí.

Bezpečnost

Mazdu2 Takumi je radost řídit, je obratná ve městě a snadno se s ní parkuje a couvá díky zadní kameře, která vám dodá výhled tam, kam byste jenom díky zpětným zrcátkům nedohlédli.

16“ černé lité disky kol

16“ lité disky kol v černé barvě umocňují sportovní a stylový pocit z Mazdy2 Takui, potlačují hluk vozovky a zlepšují přilnavost kol.

Design

Soul Red Crystal je naše zatím nejživější barva, a Mazdě2 Takumi dodává energii a zesiluje bohatý lesk svalnatého a elegantního těla, když se vůz pohybuje mezi světlem a stínem.

Zkušební jízda

Vyzkoušejte si stylovou Mazdu2 Takumi na silnici.

Zpracování

Podívejte se, jak je každá Mazda oživena rukama

* Dostupné jako volitelný upgrade

*MZD Connect se nevztahuje na Irsko

*Mlhovky nejsou dostupné na jižních trzích

**LED světlomety a zadní mlhovky jsou dostupné s volitelným balíčkem „Light Pack“ na centrálních trzích

 

Zobrazený model nemusí odpovídat tržní specifikaci. Barvy a některé prvky exteriéru a/nebo interiéru se mohou na obrazovce lišit od skutečného modelu.  

 

 

Kombinované hodnoty emisí CO2*:

111 g/km u benzínového 1.5 SKYACTIV-G 75ps s 5ti stupňovou manuální převodovkou 
111 g/km u benzínového 1.5 SKYACTIV-G 90ps s 5ti stupňovou manuální převodovkou 
118 g/km u benzínového 1.5 SKYACTIV-G 90ps s 6ti stupňovou automatickou převodovkou 
127 g/km u benzínového 1.5 SKYACTIV-G 115ps s 6ti stupňovou manuální převodovkou (RHD) 
124 g/km u benzínového 1.5 SKYACTIV-G 115ps s 6ti stupňovou manuální převodovkou (LHD)

 

*Vozidla jsou homologována v souladu s novým postupem schvalování WLTP podle nařízení Komise (EU) 2017/1151 a nařízení Evropského parlamentu a Rady (ES) č. 715/2007.
Pro zajištění srovnatelnosti jsou uvedené hodnoty hodnotami podle NEDC stanovené v souladu s prováděcím nařízením Komise (EU) 2017/1153.