„Mazda3 SVP“

Opravdový požitek z jízdy

 

Usedněte do vozu Mazda3 Takumi a zažijte pocit spojení mezi vozem a řidičem. Vůz byl navržen podle filozofie Jinba Ittai, která se zaměřuje na člověka a jeho potřeby. Díky vylepšené technologii SKYACTIV-VEHICLE DYNAMICS reaguje Mazda3 Takumi na nejmenší náznak řízení a dodává tak pocit radosti z jízdy .

 

Mazda3 Takumi je vybavena bezpečnostními prvky i-ACTIVSENSE, včetně protikolizního systému SCBS, rozpoznávání dopravního značení a zadní parkovací kamery, díky kterým se jízda a parkování tohoto dynamického modelu v rušných městských ulicích stane opravdovým potěšením.

 

Zatímco vy si užíváte pohodlnou jízdu a propojení mezi vámi a vozem díky MZD Connect, Mazda3 Takumi přitahuje pozornost všude tam, kde se objeví. Svoji pozornost si zaslouží také díky mnohokrát oceněnému designu KODO a sportovním 18" tmavým litým diskům kol, které zvýrazňují jeho dynamickou osobnost.

 


Sportovní 18” tmavé lité disky kol

Zadní parkovací kamera

Bezklíčové zamykání Smart Card

Barevný Head Up displej 

Inovace To je to, co činí Mazdu 3 Takumi tak unikátní

DESIGN

Díky mohutnému a charakteristicky tvarovanému vzhledu a stylovým 18“ tmavým litým diskům kol vypadá zaparkovaná sportovní Mazda3 Takumi jako by byla připravena okamžitě vyrazit vpřed. Design KODO – Duše v pohybu se odráží v odvážných křivkách, které přecházejí do luxusního a pohodlného interiéru. Vůz je konstruovaný kolem vás podle filozofie zaměřené na člověka Jinba Ittai a v jeho ergonomicky vyvinuté kabině máte vše pod kontrolou díky barevnému Head Up displeji, systému MZD Connect a zadní parkovací kameře.

DESIGN

Sportovní, ale elegantní

VÝKON

Mějte vše pod kontrolou

INFOZÁBAVA

Zábava a trvalé připojení díky MZD Connect

POKROČILÁ BEZPEČNOST

Buďte v bezpečí a pohodlí

Zobrazený model nemusí odpovídat tržní specifikaci. Barvy a některé prvky exteriéru a/nebo interiéru se mohou na obrazovce lišit od skutečného modelu.