Vyváženost bez kompromisů a účelovost vozu Mazda6 2017 v nové prémiové barvě v metalíze – technické šedé

Pečlivě navržený sportovní exteriér a interiér zaměřený na člověka

 

Model Mazda6 Sedan byl navržen na základě našeho designu KODO – duše v pohybu, který se inspiruje a tepe silou a elegancí divoké šelmy v okamžiku, kdy se vrhá na svou kořist. Ztělesňuje pohyb v nejryzejší podobě. Každý detail vozu Mazda6 Sedan, od plynulých křivek karoserie přes dynamický výraz až po ještě větší pohodlí a vybavenost interiéru, byl pečlivě vyvynut se zaměřením na člověka a na každého, kdo jej spatří, působí silnými emocemi.

 

Mazda6 Sedan má působivě prostorný interiér zaměřený na řidiče, novou konstrukci volantu, dekorativní lišta palubní desky a sportovní a zároveň silnou karoserii – každý detail tohoto modelu přispívá k maximalizaci pohodlí.

  • Atletický exteriér

   Atletický exteriér

   Styl exteriéru vozu Mazda6 Sedan je ztělesněním progresivního vývoje naší filozofie designu KODO. Silný výraz a dynamická karoserie předjímají zážitek z jízdy, která vás čeká. Ostře řezané osobité LED světlomety vyvolávají důstojný a praktický dojem a přispívají tak k atraktivitě vozu na silnici. Přední a zadní LED světlomety v noci zajišťují pronikavé světlo a výbornou viditelnost. Velká 19'' litá kola dále podtrhují majestátní dojem vozu Mazda6 Sedan.

   Atletický exteriér

  • Interiér zaměřený na člověka

   Interiér zaměřený na člověka

   Interiér je vyroben z prvotřídních materiálů a jeho záměrem je luxusní komfort. Každá součást přispívá k požitku z jízdy, od kožených sedadel přes zvukový systém Bose® s 11 reproduktory až po geniálně navržený systém sedadel Karakuri, díky kterému je radost používat zavazadlový prostor. Sedadla jsou vybavena spolehlivou pamětí polohy řidiče, elektrickou parkovací brzdou. Prostorná kabina také zajišťuje komfort a zážitek z jízdy na jakoukoli vzdálenost.

   Interiér zaměřený na člověka

  • Prémiové barvy v metalíze

   Prémiové barvy

   Vyvinuli jsme novou prémiovou metalickou barvu, šedou Machine, která plně odráží naši snahu o vnesení dokonalé krásy do světa strojů díky nové technologii TAKUMINURI. Šedá Machine rezonuje s naší filozofií Kodo – duše v pohybu a podtrhuje dynamický a zároveň citlivý design vozu Mazda6.


   Vášeň společnosti Mazda pro vozy dokonale ztělesňuje prémiová barva v metalíze, Soul Red, intenzivní tmavě červený odstín, který vyzařuje energii plnou emocí. 

   Prémiové barvy

  • Nová konstrukce vyhřívaného volantu

   Nová konstrukce vyhřívaného volantu

   Cílem filozofie designu vozu Mazda zaměřeného na člověka je zajistit řidiči dokonalé prostředí. Proto jsme dále zdokonalili pohodlí uchopení volantu a pro větší ergonomii zmenšili spínače a kryt airbagu. Volant se také zahřívá krátce po nastartování motoru, takže budete mít v zimě ruce pěkně v teple.

   Nová konstrukce vyhřívaného volantu

  Zobrazený model nemusí odpovídat specifikaci pro ČR. Barvy a některé prvky exteriéru, případně interiéru se na obrazovce mohou lišit od skutečného modelu.