Mazda6

Vyšší úroveň kultivovanosti 


Díky většímu požitku z jízdy si ve voze Mazda6 Wagon vychutnáte rodinná dobrodružství, dlouhé víkendy mimo domov i rychlé vyjížďky do města. Jedním z důvodů je vzhled a pocit nádherného řemeslného zpracování díky doposud nejvyšší úrovni designu KODO - duše v pohybu. Naši nejlepší řemeslníci a designéři zasedli ke své práci a vytvarovali každou linii a křivku, kterým vdechli mimořádnou vyzrálost a eleganci.


Díky naší exkluzivní technologii lakování TAKUMI-NURI jsme přivedli k životu pozoruhodný vzhled vozu Wagon, obzvláště v našich nejnovějších barvách červená Soul Red Crystal a šedá Machine Gray. Naše filozofie zaměřená na člověka umožnila navrhnout Wagon, ve kterém mohou přátelé i rodina odpočívat v maximálním pohodlí, zatímco vy si budete vychutnávat čistý požitek z jízdy. 

  • Design KODO

   Design KODO - duše v pohybu

   Nepřehlédnutelný vzhled Mazdy6 Wagon na silnici a její silný, přímočarý postoj byly jemně vylepšeny pozoruhodnými detaily, včetně nižšího profilu. Design KODO - duše v pohybu podtrhuje její štíhlé kontury a sportovní, dynamický styl. Odpředu dozadu vytváří vůz dojem dynamického pohybu dopředu, i když zrovna stojí na místě.

   Design KODO - duše v pohybu

  • Soul Red Crystal

   Soul Red Crystal

   Naše nejnovější barva – červená Soul Red Crystal – zdůrazňuje sportovní energii a eleganci Mazdy6 Wagon. Při jejím vývoji jsme použili exkluzivní techniku nazvanou TAKUMI‑NURI, při které obživne ruční řemeslné mistrovství našich mistrů lakýrníků i kvalita samotné povrchové úpravy. Pro dosažení jemné textury kovu vysoce leštěného zručnými řemeslníky jsou použity hliníkové šupinky.

   Soul Red Crystal

  • Odvětrávaná přední sedadla

   Odvětrávaná přední sedadla

   Přední sedadla Mazdy6 Wagon byla zcela přetvořena a nyní jsou širší a tvarovanější podle tvaru lidského těla, a zajišťují tak lepší oporu zad a mimořádné pohodlí na dlouhých cestách i při krátkých výjezdech. Kožená sedadla jsou nyní dodávána se zabudovaným systémem odvětrávání, který odvádí teplý vzduch od místa kontaktu s tělem, a zvyšuje tak pohodlí za každého počasí. Systém nabízí třístupňové ovládání intenzity odvětrávání.

   Odvětrávaná přední sedadla

  • Design interiéru zaměřený na člověka

   ïnteriér zaměřený na člověka

   Každý prvek Mazdy6 Wagon je navržen a pečivě vyroben tak, aby nabízel maximální pohodlí jak řidiči, tak i ostatním cestujícím. Vybrané materiály, jako například obložení se saténovým chromováním a japonské dřevo Sen* na dveřích, posilují příjemný, luxusní pocit.

    

   *Pouze u výbavy Takumi Plus

   ïnteriér zaměřený na člověka

  • Zadní sedadla

   Vylepšená zadní sedadla

   Pro Mazdu je pohodlí každého cestujícího, nejen řidiče, prioritou. Zadní sedadla byla přetvořena tak, aby nabízela lepší oporu zad a nový rozměr pohodlí pro uvolněnou jízdu. Cestující vzadu mohou měnit svá oblíbená zařízení díky dvěma USB portům ve středové opěrce rukou vzadu.

   Vylepšená zadní sedadla

  • Lité disky kol

   Výkonné lité disky kol

   Nízký a sportovní vzhled vozu Mazda6 Wagon je posílen nejnovějším designem 17‘‘ a 19‘‘ litých disků kol. Rovné, ale odvážně tvarované paprsky zdůrazňují dynamický, plynulý pohyb. 17‘‘ lité disky kol jsou dodávány v barvě Gun Metallic, zatímco 19‘‘ disky jsou v barvě stříbrná Brilliant.

   Výkonné lité disky kol

  Zobrazený model nemusí odpovídat tržní specifikaci. Barvy a některé prvky exteriéru a/nebo interiéru se mohou na obrazovce lišit od skutečného modelu.

   

  *Vozidla jsou homologována v souladu s novým postupem schvalování WLTP podle nařízení Komise (EU) 2017/1151; nařízení Komise (ES) 715/2007).

  Pro zajištění srovnatelnosti jsou uvedené hodnoty hodnotami podle NEDC stanovené v souladu s prováděcím nařízením Komise (EU) 2017/1153.

   

  Hodnoty kombinovaných emisí CO2*: 

  144 g/km pro zážehový motor 2.0 SKYACTIV-G, 145 k, 6stupňová manuální převodovka, 2WD

  144 g/km pro zážehový motor 2.0 SKYACTIV-G, 145 k, 6stupňová automatická převodovka, 2WD

  150 g/km pro zážehový motor 2.0 SKYACTIV-G, 165 k, 6stupňová manuální převodovka, 2WD

  144 g/km pro zážehový motor 2.0 SKYACTIV-G, 165 k, 6stupňová automatická převodovka, 2WD

  148 g/km pro zážehový motor 2.0 SKYACTIV-G, 165 k, 6stupňová manuální převodovka, 2WD  

  142 g/km pro zážehový motor 2.0 SKYACTIV-G, 165 k, 6stupňová automatická převodovka, 2WD 

   

  119 g/km pro vznětový motor 2.2 SKYACTIV-D, 150 k, 6stupňová manuální převodovka, 2WD  

  134 g/km pro vznětový motor 2.2 SKYACTIV-D, 150 k, 6stupňová automatická převodovka, 2WD 

  135 g/km pro vznětový motor 2.2 SKYACTIV-D, 150 k, 6stupňová manuální převodovka, 4WD  

  142 g/km pro vznětový motor 2.2 SKYACTIV-D, 150 k, 6stupňová automatická převodovka, 4WD  

   

  126 g/km pro vznětový motor 2.2 SKYACTIV-D, 175/184* k, 6stupňová manuální převodovka, 2WD

  134 g/km pro vznětový motor 2.2 SKYACTIV-D, 175/184* k, 6stupňová automatická převodovka, 2WD 

  142 g/km pro vznětový motor 2.2 SKYACTIV-D, 175/184* k, 6stupňová automatická převodovka, 4WD 

   

  156 g/km pro zážehový motor 2.5 SKYACTIV-G, 194 k, 6stupňová automatická převodovka, 2WD

   

  Pro zajištění srovnatelnosti jsou uvedené hodnoty hodnotami podle NEDC stanovené v souladu s prováděcím nařízením Komise (EU) 2017/1153.