Mazda6 Sedan

Maximální vylepšení designu KODO - duše v pohybu

 

Mazda6 Sedan byla dále vylepšena uvnitř a zvenčí a nyní je vyjádřením sebedůvěry a elegance. Naši zruční řemeslníci a designéři vdechli svýma rukama život každé linii a křivce, a posunuli tak design KODO - duše v pohybu na další úroveň vyzrálosti. Vytříbený, ale sportovní vzhled vozu, současně ostřejší a důmyslnější, zdůrazňuje narovnané křídlo masky a nádherně upravené přední světlomety.


Naše technologie lakování TAKUMI-NURI posiluje působivou krásu sedanu a jeho vyhlazený charakter a vdechuje život designu KODO: duše v pohybu. Díky použití těch nejlepších materiálů je kabina ztělesněním jemné řemeslné práce a nadčasové elegance. Luxusní materiály jí dodávají maximální eleganci, pohodlí a požitek z jízdy.

  • Design KODO – duše v pohybu

   Design KODO - duše v pohybu

   Silueta vozu Mazda6 Sedan je pozoruhodná, s expresivními křivkami, přetvarovanou zadní částí a nízkým profilem, takže ji vždy snadno poznáte. Náš unikátní design KODO - duše v pohybu vytváří vzhled energického, dynamického pohybu zepředu dozadu, i když vůz stojí na místě.

   Design KODO - duše v pohybu

  • Soul Red Crystal

   Soul Red Crystal

   Abychom vytvořili novou ikonickou červenou barvu karoserie našich vozů, museli jsme přijít na nový způsob lakování. Naše exkluzivní technologie TAKUMI-NURI vdechne život ruční řemeslné práci našich mistrů lakýrníků a kvalitě povrchové úpravy. Pro dosažení jemné textury vysoce leštěného kovu jsou použity hliníkové šupinky. Barva Soul Red Crystal zvýrazňuje plynulé linie sedanu, jeho odvážné křivky a výraz energického pohybu zepředu až dozadu.

   Soul Red Crystal

  • Další vývoj sedadel

   Další vývoj sedadel

   Přední sedadla Mazdy6 byla zcela přetvořena a nyní jsou širší a tvarovanější podle tvaru lidského těla, a zajišťují tak lepší oporu zad a mimořádné pohodlí při každé jízdě. Kožená sedadla jsou nyní dodávána se zabudovaným systémem odvětrávání, který odvádí teplý vzduch od místa kontaktu s tělem, a zvyšuje tak pohodlí za každého počasí.

   Další vývoj sedadel

  • Design interiéru zaměřený na člověka

   Design interiéru zaměřený na člověka

   Každý prvek Mazdy6 je navržen a pečivě vyroben tak, aby nabízel maximální pohodlí jak řidiči, tak i ostatním cestujícím. Vybrané materiály, jako například obložení se saténovým chromováním a japonské dřevo Sen* na dveřích, posilují příjemný, luxusní pocit.

    

   *Pouze u nejvyšší úrovně výbavy

   Design interiéru zaměřený na člověka

  • Zadní sedadla

   Vylepšená zadní sedadla

   Pro Mazdu je pohodlí každého cestujícího, nejen řidiče, prioritou. Zadní sedadla byla přetvořena tak, aby nabízela lepší oporu zad a nový rozměr pohodlí pro uvolněnou jízdu. Cestující vzadu mohou měnit svá oblíbená zařízení díky dvěma USB portům ve středové opěrce rukou vzadu.

   Vylepšená zadní sedadla

  • Lité disky kol

   Výkonné lité disky kol

   Nízký a sportovní vzhled vozu Mazda6 Sedan je posílen nejnovějším designem 17‘‘ a 19‘‘ litých disků kol. Rovné, ale odvážně tvarované paprsky zdůrazňují dynamický, plynulý pohyb. 17‘‘ lité disky kol jsou dodávány v barvě Gun Metallic, zatímco 19‘‘ disky jsou v barvě stříbrná Brilliant.

   Výkonné lité disky kol

  Zobrazený model nemusí odpovídat tržní specifikaci. Barvy a některé prvky exteriéru a/nebo interiéru se mohou na obrazovce lišit od skutečného modelu.

   

  *Vozidla jsou homologována v souladu s novým postupem schvalování WLTP podle nařízení Komise (EU) 2017/1151; nařízení Komise (ES) 715/2007).

  Pro zajištění srovnatelnosti jsou uvedené hodnoty hodnotami podle NEDC stanovené v souladu s prováděcím nařízením Komise (EU) 2017/1153.

   

  Hodnoty kombinovaných emisí CO2*: 
  142 g/km pro zážehový motor 2.0 SKYACTIV-G, 145 k, 6stupňová manuální převodovka, 2WD

  141 g/km pro zážehový motor 2.0 SKYACTIV-G, 145 k, 6stupňová automatická převodovka, 2WD

  148 g/km pro zážehový motor 2.0 SKYACTIV-G, 165 k, 6stupňová manuální převodovka, 2WD

  141 g/km pro zážehový motor 2.0 SKYACTIV-G, 165 k, 6stupňová automatická převodovka, 2WD

  146 g/km pro zážehový motor 2.0 SKYACTIV-G, 165 k, 6stupňová manuální převodovka, 2WD   

  139 g/km pro zážehový motor 2.0 SKYACTIV-G, 165 k, 6stupňová automatická převodovka, 2WD 

   

  117 g/km pro vznětový motor 2.2 SKYACTIV-D, 150 k, 6stupňová manuální převodovka, 2WD  

  133 g/km pro vznětový motor 2.2 SKYACTIV-D, 150 k, 6stupňová automatická převodovka, 2WD 

   

  124 g/km pro vznětový motor 2.2 SKYACTIV-D, 175/184* k, 6stupňová manuální převodovka, 2WD 

  133 g/km pro vznětový motor 2.2 SKYACTIV-D, 175/184* k, 6stupňová automatická převodovka, 2WD  

   

  153 g/km pro zážehový motor 2.5 SKYACTIV-G, 194 k, 6stupňová automatická převodovka, 2WD

   

  Pro zajištění srovnatelnosti jsou uvedené hodnoty hodnotami podle NEDC stanovené v souladu s prováděcím nařízením Komise (EU) 2017/1153.