Objevte aplikaci My Mazda.

Domov soukromých majitelů vozů Mazda

My Mazda je personalizovaná platforma pro soukromé majitele vozů Mazda. Umožňuje uchování všech důležitých vlastnických dokumentů k vozu Mazda, příruček, servisní historie a servisního plánu, výukových programů a informací o záruce na jednom místě. Je k dispozici pro stolní počítače i jako mobilní aplikace. Pokud se přihlásíte jako host, získáte přehled o všech výhodách aplikace My Mazda.

Registrace účtu My Mazda
Registrace účtu My Mazda

Jak se zaregistrovat

 • 1

  Pokud jste soukromým vlastníkem vozu Mazda, můžete se snadno zaregistrovat pomocí registrace na hlavní stránce My Mazda. Registrace vám zabere několik málo minut.

 • 2

  Zadejte svou platnou e-mailovou adresu. Nezapomeňte použít stejnou e-mailovou adresu, jakou jste při nákupu vozu Mazda uvedli svému prodejci.

 • 3

  Zadejte PSČ nebo identifikační číslo vozu. 17ti místný VIN kód najdete v technickém průkazu.

 • 4

  Vyplněním vašich údajů nastavení vašeho profilu dokončíte. Jakmile budete úspěšně zaregistrováni, můžete si aplikaci My Mazda procházet!

Zůstaňte připojeni ke svému účtu My Mazda i na cestách

Zůstaňte připojeni ke svému účtu My Mazda i na cestách

Neváhejte a stáhněte si aplikaci My Mazda pro Android nebo iOS. Získáte tak pohodlný přístup k důležitým vlastnickým dokumentům, můžete sledovat servisní plan a historii, vyhledávat prodejce vozů Mazda, dostávat praktická servisní upozornění a take získáte přístup k asistenční službě.

Stáhnout aplikaci