RunTour 2017

 

Mazda je automobilovým partnerem běžeckého seriálu RunTour 2017

 

Mazda tým

 

Ptáte se, proč byste měli běžet za tým Mazda? Jednoduchá odpověď. Před každým závodem určíme čísla konečného pořadí běžců za tým Mazda, kteří vyhrají různé propagační předměty Mazda. No a jeden z nich vyhraje zapůjčení vozu Mazda na týden s plnou nádrží! Stačí jít na //www.run-tour.cz/cs/ucet a nastavit si jako Váš klub Tým Mazda a pak jen doufat, že doběhnete na jednom z určených míst. Hodně štěstí!

Výherci budou určeni z výsledkové listiny hned po ukončení závodu, na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

 

 

Běžecká trička Mazda

 

A jak je získat? Sledujte FB Mazda a FB RunTour – v průběhu roku budeme vyhlašovat nejrůznější soutěže o tato super běžecká trička LAWI.

 

car

Termíny závodů

 

8/4/2017 – České Budějovice

13/5/2017 – Ústí nad Labem

27/5/2017 – Brno

10/6/2017 – Plzeň

15/7/2017 – Olomouc

19/8/2017 – Liberec

30/9/2017 – Praha

4/11/2017 – Pardubice

 

Soutěž s Mazda & Rajec

 

Máte odhad? Zkuste se trefit – kolik lahví vody Rajec se podle vás vejde do kufru jednotlivých verzí vozů Mazda? Soutěžit můžete přímo na závodech, u vystavených vozů Mazda najdete tabuli s vozem, jehož zavazadlový prostor právě zkoušíme. 8 závodů – 8 karoserií… Každá správná odpověď vyhrává!Vítek Pavlišta #runtogether

Tak tohle je Vítek Pavlišta. Mazda má Vítka ráda, protože je tak trochu rebel – a nebojí se jít proti proudu. Chodí do práce, čas na trénink si musí najít stejně, jako ostatní neprofesionální běžci. Ale jeho nejrychlejší čas na 10 km – pod 30 minut – je meta snů.

 

Vítek je připraven během roku pomáhat všem z vás s tréninkem a s přípravou na závody. Na několika RunTour si s ním budete moci zazávodit – nebo si vsadit na jeho cílový čas. Sledujte Facebook Mazda!

 

car

#drivetogether #runtogether

Fotogalerie z předchozího ročníku