RunTour 2017

 

Mazda je automobilovým partnerem běžeckého seriálu RunTour 2017

 

Mazda tým

 

Ptáte se, proč byste měli běžet za tým Mazda? Jednoduchá odpověď. Před každým závodem určíme čísla konečného pořadí běžců za tým Mazda, kteří vyhrají různé propagační předměty Mazda. No a jeden z nich vyhraje zapůjčení vozu Mazda na týden s plnou nádrží! Stačí jít na //www.run-tour.cz/cs/ucet a nastavit si jako Váš klub Tým Mazda a pak jen doufat, že doběhnete na jednom z určených míst. Hodně štěstí!

Výherci budou určeni z výsledkové listiny hned po ukončení závodu, na pozdější reklamace nebude brán zřetel.

 

 

Běžecká trička Mazda

 

Napiš proč běháš – vyhraj tričko – zaběhni závod v tričku – vyhraj Mazdu MX-5 RF na týden!

 

Blíží se konec léta, ideální doba na kabriolet. A my známe způsob, jak na týden získat Mazdu MX-5 RF!

 

Je to jednoduché. Základem je být přihlášen na Česká pojišťovna RunTour v Praze. Závod se běží 30/9/2017 na Ladronce a přihlásit se můžete tady: //www.run-tour.cz/cs/ucet

 

Ten, kdo má přidělené startovní číslo pak musí pečlivě sledovat FB RunTour a Mazdy. Ke konci srpna vyhlásíme soutěž o běžecká trička Mazda. Ti, kteří budou soutěžit, a které porota, složená se zástupců společnosti Mazda, zástupce RunTour a běžců Vítka a Lucky vybere, najdou ve svém startovním balíčku na RunTour v Praze běžecké tričko Mazda.

 

No a pak stačí tričko hodit na sebe a RunTour v Praze zaběhnout – 5 nebo 10 km. Z běžců v tričkách vylosujeme jednoho kluka a jednu holku, kteří vyhrají Mazdu MX-5 RF na týden s plnou nádrží!

 

car

Termíny závodů

 

8/4/2017 – České Budějovice

13/5/2017 – Ústí nad Labem

27/5/2017 – Brno

10/6/2017 – Plzeň

15/7/2017 – Olomouc

19/8/2017 – Liberec

30/9/2017 – Praha

4/11/2017 – Pardubice

 

Soutěž s Mazda & Rajec

 

Máte odhad? Zkuste se trefit – kolik lahví vody Rajec se podle vás vejde do kufru jednotlivých verzí vozů Mazda? Soutěžit můžete přímo na závodech, u vystavených vozů Mazda najdete tabuli s vozem, jehož zavazadlový prostor právě zkoušíme. 8 závodů – 8 karoserií… Každá správná odpověď vyhrává!Vítek Pavlišta #runtogether

Tak tohle je Vítek Pavlišta. Mazda má Vítka ráda, protože je tak trochu rebel – a nebojí se jít proti proudu. Chodí do práce, čas na trénink si musí najít stejně, jako ostatní neprofesionální běžci. Ale jeho nejrychlejší čas na 10 km – pod 30 minut – je meta snů.

 

Vítek je připraven během roku pomáhat všem z vás s tréninkem a s přípravou na závody. Na několika RunTour si s ním budete moci zazávodit – nebo si vsadit na jeho cílový čas. Sledujte Facebook Mazda!

 

car

#drivetogether #runtogether

Fotogalerie z předchozího ročníku