Mazda parts

Motorový olej

Originální motorový olej Mazda

 

Každý vůz značky Mazda klade na maziva jiné požadavky, v závislosti na modelu, motoru a intervalech výměny oleje.

 

Za účelem garance příznivé spotřeby paliva a vynikajícího výkonu motoru jsme vyvinuli novou řadu originálních olejů Mazda.


Řada originálních olejů Mazda byla testována na modelech Mazda a proto odpovídá všem kvalitativním a garančním požadavkům.

 

engine

Motorové oleje patří k mazivům snižujícím spotřebu paliva.

To znamená, že snižují spotřebu energie, potažmo paliva. Při jízdě po městě nebo startování motoru je 40 % vyvinuté energie spotřebováno automobilem v důsledku tření motoru. Maziva snižující spotřebu paliva obsahují speciální přísady, které snižují tření způsobující ztrátu energie a opotřebení motoru. S mazivy, které snižují spotřebu paliva, se snižuje množství energie potřebné k nastartování motoru a následně spotřeba paliva (snížení emisí CO2 ) a prodlužuje životnost motoru vašeho vozu.

 

Ať už je potřeba olej vyměnit nebo jenom doplnit, originální oleje Mazda, by měly vždy být první volbou. Váš autorizovaný prodejce nebo opravce značky Mazda Vám pomůže s výběrem oleje Mazda, vhodného pro Váš vůz, a zajistí likvidaci použitého oleje a recyklaci obalu. Doplňte výbavu vozu o jednolitrové balení oleje, abyste mohli motorový olej kdykoli dolít.