Mazda parts

Palivové filtry

Palivové filtry Mazda

 

Zdraví motoru závisí na vysoce efektivním palivovém filtru. Bez něj riskujete ztrátu výkonu, zrychlení a zvýšení spotřeby paliva - nebo, v nejhorším případě, celkové selhání motoru.


Filtry odstraňují z paliva nečistoty a zajišťují náležitý přívod čistého paliva do motoru. Protože palivo prochází speciálním filtračním papírem, dochází po čase k jeho zanesení, čímž se snižuje jeho účinnost a je potřeba provést jeho výměnu.

 

Pro maximální možný výkon je zapotřebí papíru vysoké kvality s velkou plochou a správou velikostí a počtem pórů. Právě takové jsou originální palivové filtry Mazda: jsou určeny pro motory Mazda a mají odpovídající filtrační kapacitu, jak vykazují laboratorní testy.

 

Filtry nižší kvality mají mnohem nižší filtrační schopnosti.

V Mazdě jsme vynaložili maximální úsilí a vysoké standardy při vývoji originálních dílů Mazda. Proto jsou naše originální filtry charakterizovány velmi nízkou ztrátou tlaku paliva. Originální palivové filtry Mazda odstraňují 72 % až 100 % částic. Filtry nízké kvality odstraňují mezi 16 % a 39 %.

 

Navštivte svého autorizovaného prodejce značky Mazda, který Vám o originálních palivových filtrech Mazda poskytne více informací.