Mazda parts

Žárovky

Originální žárovky

 

Dodejte reflektorům svého vozu na oslnivě jasném světle se stylovou a inovativní sadou žárovek.


Originální žárovky jsou vyráběny speciálně pro vozy Mazda společností Osram. Z nabídky bezpočtu barev, tvarů a stylů si jistě vyberete žárovky, které budou nejlépe odpovídat Vašemu modelu a jízdnímu stylu.

 

brake lights


Vyberte si ideální žárovky pro svoji Mazdu

Pravidla pro denní svícení

Protože mnohé země vyžadují použití reflektorů po celý den, je nyní vybavení Vaší Mazdy žárovkami vhodnými pro denní i noční svícení ještě důležitější.

S novou generací originálních žárovek bude Vaše jízda bezpečnější a bude splňovat předpisy všech evropských zemí.

 

Jednotlivé evropské země mají pro použití tlumených světel během dne odlišné zákony:

  • Povinně po celý den: Bosna a Hercegovina, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Island, Litva, Lotyšsko, Makedonie, Černá Hora, Nizozemsko, Norsko, Polsko, Portugalsko (na IP 5), Švédsko, Slovinsko a Slovensko
  • Povinné na dálnicích a mimo města: V Itálii, Rumunsku, Rusku a Maďarsku
  • Povinné v zimním období: Chorvatsko a Bulharsko
  • Doporučené, ale nepovinné: Švýcarsko, Španělsko, Velká Británie, Německo a Francie

 

Věnujte laskavě pozornost těmto poznámkám: zákony se mohou rychle měnit. Před návštěvou dané země si ověřte aktuálně platné předpisy.

 

car bulb

 

Sady originálních žárovek

Doporučujeme doplnit výbavu vozu o sadu žárovek, abyste případné vadné žárovky mohli sami rychle a snadno vyměnit. V malé a příhodné krabičce jsou jsou nejdůležitější žárovky žárovky, které můžete potřebovat. Při vkládání žárovky doporučujeme použít papír nebo látku; dotknete-li se žárovky prsty, zkrátíte tak její životnost.

 

Doplňte výbavu svého vozu o sadu náhradních žárovek hned při příští návštěvě autorizovaného prodejce nebo opravce značky Mazda.