tachometr

Elektronická servisní knížka

Běžně je servis vozů zapisován do brožurky a orazítkován. V Mazdě jsme vyvinuli systém Elektronické servisní knížky – zabezpečenou online databázi, kde je uchována celá vaše servisní historie. Tuto službu poskytujeme pro veškeré vozy registrované od července 2006. Proč to děláme?

 

Zvyšuje to hodnotu

Elektronická servisní knížka obsahuje podrobnosti o servisu a prohlídkách provedených na vašem vozidle. Aktualizovaný záznam zvyšuje prodejní hodnotu vašeho ojetého vozu, protože kupující si může snadno ověřit důvěryhodnost a přesnost servisní historie. Také vás informuje o působnosti Evropského servisu Mazda a možné rozšířené záruky.

 

Zvyšuje to bezpečnost

Pokud jste potenciálním kupujícím nebo chcete Mazdu prodat, je dobré vědět, že tato data jsou bezpečně uložena v centrální databázi. To znamená, že si nemusíte dělat starosti, že byste ji ztratili, a co je ještě důležitější, zabraňuje to podvodným záznamům. Například servisní historie Mazda zahrnuje aktualizaci ujetých kilometrů při každém servisu, takže by šlo snadno zjistit, zda bylo manipulováno s počítadlem ujetých kilometrů.

 

Je to pohodlné

Budete dostávat servisní připomínky, které přesně odpovídají vašemu stylu řízení, aby bylo zajištěno, že nevynecháte odpovídající servisní prohlídku. Pokud je vaše auto servisováno, náš prodejce Mazda vám může poskytnout aktuální výpis se všemi položkami servisu. A pokud se vaše kopie Elektronické servisní knížky poškodí nebo ztratí, můžete prodejce požádat o novou kopii.

 

 

Potřebujete rychlou odpověď?