servis mazda

Proč pro servis využít prodejce Mazda?

U Mazdy se staráme nejen o váš vůz, staráme se i o vás – našeho zákazníka. Servis vozu u prodejce Mazdy znamená, že získáte profesionální servis za konkurenceschopnou cenu. Pro vaše auto to znamená radost z jízdy, spolehlivost, bezpečnost a příznivou prodejní hodnotu ojetého vozu. 

 

Transparentní tvorba cen

služební vozy nabízí vysokou prodejní hodnotu ojetých vozů, mimořádné hodnoty spotřeby paliva, nízké emise CO2, konkurenceschopné výdaje na financování, krátký čas dodání a vysokou úroveň poprodejního servisu.

Váš technik s vámi probere servis dopředu, včetně cen za díly, oleje, kapaliny a daně z přidané hodnoty, abyste s nimi mohli počítat a nebyli později překvapeni. Po servisu se také dozvíte o jakémkoli servisu nebo údržbě, která by mohla být potřebná v budoucnosti.

Školení a výbava

Velká zůstatková hodnota – jaké jsou důvody?

Naši technici se pravidelně účastní školení týkajících se nejnovějších technologií, aby byla zajištěna účinná údržba a diagnóza. Také investují do speciálně zkonstruovaných nástrojů a diagnostického vybavení. Technici Mazda se zavázali držet krok s našimi technickými informačními systémy, aby vám poskytovali ještě lepší služby.

 

Spolehlivost a konstrukční kvalita

Elektronická servisní knížka

Veškerý náš rutinní servis vykonávaný prodejci Mazda je bezpečně uchován v naší centrální Elektronické servisní knížce. Tak se zabrání podvodným záznamům, zvýší se prodejní hodnota ojetého vozu a celou servisní historii svého vozu vždy budete mít okamžitě k dispozici.

. Konstrukční kvalita je jedním z důvodů, který stojí za nízkými náklady majitelů vozového parku Mazda.

 

Servis Mazda se přizpůsobí vašemu programu

Pokročilé technické parametry a bezpečnost

Když si objednáte další servisní prohlídku, naši prodejci si s vámi domluví čas, který vám vyhovuje. Nebudete muset zbytečně čekat. Dokonce vám nabídnou náhradní vůz, bude-li k dispozici.

Tomu my říkáme servis. Co myslíte vy?

Potřebujete rychlou odpověď?