Videa

Mazda5 – představení univerzálních, snadno ovladatelných sedadel Mazdy5


Nastavitelná sedadla Mazdy5, snadno ovladatelná lehkým dotykem, nabízí několik variant uspořádání míst k sezení a ukládacích prostor.

 • Sledování mrtvého úhlu: Radarové senzory k detekci předmětů

  Systém sledování mrtvého úhlu automaticky varuje před blížícím se vozidlem nebo objektem v mrtvém bodě, takže můžete zcela bez obav přejet z jednoho jízdního pruhu do druhého.

 • Kontrola zapnutí dálkových světel: zvyšuje jízdní bezpečnost a pohodlí

  Funkce zapnutí dálkových světel HBC se aktivuje v okamžiku, kdy dojde k detekci protijedoucích vozidel, a automaticky přepíná světlomety z dálkových světel na potkávací. Umožňují to senzory zabudované ve světlometech, díky kterým je jízda bezpečnější a snazší.

 • Upozornění na vybočení z jízdního pruhu: bezpečnostní systém, který Vám pomáhá zůstat ve svém pruhu

  Tento systém LDWS pomocí kamery umístěné v horní části čelního skla monitoruje silniční značení a upozorňuje řidiče, pokud hrozí, že vůz opustí svůj jízdní pruh. Díky sledování chování vozu dokáže rozpoznat záměrné opuštění jízdního pruhu.

 • Mazda CX-5 nabízí náš průkopnický systém sklopení sedadel do plochého dna Karakuri

  Ovládání inovativního systému zadních sedadel Karakuri Mazdy CX-5 je překvapivě snadné. Pomocí jednotykové páky nebo tlačítka v horní části sedadel lze zadní sedadla s dělením 40:20:40 složit do roviny s podlahou vozu.

 • Smart City Brake Support: bezpečnostní technologie předcházející problémům

  Mazda CX-5 je prvním kompaktním SUV vybaveným tímto bezpečnostním prvkem, jenž pomocí senzoru monitorujícího silnici před vozem předchází čelní kolizi nebo snižuje její následky. V případě zjištění rizika kolize může aplikovat brzdy.

 • TECHNOLOGIE SKYACTIV: lepší jízdní výkon a vliv na životní prostředí

  Vzpíráme se konvencím tak, že stavíme vozy, které jsou lehčí a přesto silnější, výkonnější a přesto šetrnější k životnímu prostředí. S naší novou TECHNOLOGIÍ SKYACTIV jsme vylepšili vše od podvozku a karoserie po motor a převodovku.

 • TECHNOLOGIE SKYACTIV: přináší nespoutanou radost z jízdy s minimálním dopadem na životní prostředí, které všichni tak milujeme.

  Zázraky v praxi - náš vývojový tým zaměřil svůj precizní inženýrský, vědecký a technologický mikroskop na každý element automobilového designu. Nenechali jsme kámen na kameni. Výsledkem je zachování potěšení z jízdy, které tvoří základ filozofie Zoom-Zoom, a současné snížení emisí CO2 v průměru o 5,1 kg ročně. To je - TECHNOLOGIE SKYACTIV!

 • Mazda5 – představení univerzálních, snadno ovladatelných sedadel Mazdy5

  Nastavitelná sedadla Mazdy5, snadno ovladatelná lehkým dotykem, nabízí několik variant uspořádání míst k sezení a ukládacích prostor.

 • Mazda3 MPS – pohled zevnitř

  Shinichi Inata, jedna z klíčových osob, stojících za vysoce výkonnou Mazdou3 MPS, hovoří o inspiraci, která vedla ke vzniku tohoto našeho atraktivního hatchbacku. (Anglická verze)

 • Technologie modelu Mazda3 – Vůz s vizí

  Mazda3 je jediným vozem ve své třídě se systémem sledování jízdních pruhů (RVM), který vám pomůže bezpečně přejíždět z pruhu do pruhu.

 • Technologie vozu Mazda3 – Bezpečnější brzdění

  Systém signalizace nouzového zastavení (ESS) Mazdy3 automaticky zapne výstražná světla a zvýší tak pocit bezpečí.

 • Elektrická stahovací střecha je ovladatelná jedním tlačítkem, pomocí jímž můžete mít hlavu v oblacích již během 13s, a to i při jízdě (až do 10km/h). Elektrická stahovací střecha se skládá ze tří modulů. Každý tento modul je vyrobený z prvotřídních materiálů zajišťující požadovanou tuhost, kvalitu a hmotnost. To vše pro maximální kýžený výkon.

 • Fantasticky vyvinutý exteriér vozu

  Sílu, která se ukrývá pod kapotou zcela nové Mazdy6, prozrazuje charakteristická mřížka chladiče ve tvaru křídel, výrazné blatníky a dozadu se svažující kabina. Světlomety LED zvýrazňují vyzrálý a sebejistý postoj vozu. Čtyři nové barvy karosérie – Soul červená metalíza, modrá reflexní Mica, meteorická šedá Mica, tryskově černá Mica – pro větší kontrast a design, který jde do hloubky.

 • Sofistikovaný, harmonický design interiéru

  Nový interiér zcela nové Mazdy 6, orientovaný na řidiče, se vyznačuje mnoha vzrušujícími detaily uvnitř i navenek a zajišťuje čistý, konzistentní vzhled a rozložení ovládacích prvků, díky nimž je obsluha vozu ještě intuitivnější než kdy dříve. V kombinaci s vnějšími klikami dveří a řadicí pákou s vysoce kvalitní povrchovou úpravou leštěný hliník a lehkými, tvarovanými sedadly si tak budete moci vychutnat komfort a kultivovanost, jakou lze od sedanu očekávat.

 • Nafta

  Nafta: Nejnižší kompresní poměr u sériově vyráběných vozů na světě 14:1 plus variabilní dvojité turbodmychadlo.

 • Převodovka

  Převodovka: Excelentní automatické nebo manuální převodovky nové generace přenáší na kola více energie.

 • Motor

  Motor: Objevte nové standardy výkonu s vysoce efektivními vznětovými a zážehovými motory.

 • Karosérie a podvozek

  Karosérie a podvozek: Jak dosáhnout citlivého, lineárního ovládání, prvotřídní bezpečnosti a efektivního, lehkého designu.

 • i-ELOOP

  i-ELOOP: První rekuperační brzdový systém na světě, který k ukládání brzdné energie nevyužívá baterie, ale kondenzátor.

 • Technologie SKYACTIV – budoucnost je zde

  SKYACTIV znamená předefinování každé podstatné součásti vozu, od motoru po podvozek a od karosérie po převodovku. Přesvědčte se, co nás přimělo k úsilí o dosažení lepšího výkonu a efektivity, jak jsme vylepšili jednotlivé procesy a jak jsme vyvinuli průlomové řešení, kterým technologie SKYACTIV jsou.

Shlédněte více videí